Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Pohled pro bohy: Nejprsatější česká zpěvačka fotila pro prestižní značku Philipp Plein

Zdroj: Se souhlasem Anety Veroniky
+ Dalších 8 fotografií
sexy galerie

V poslední době jsme ji vídali v rámci kampaní na spodní prádlo. Aneta Veronika Horáková několikrát přiznala, že takové focení miluje. Nelze se tomu divit, její "výbava", velikost H, je opravdu obdivuhodná. Tentokrát šlo o značku Philipp Plein, o spodní prádlo tak vůbec nešlo.

Modelka, která se pyšní titulem nejprsatější zpěvačka Česka, nafotila žhavé snímky se známým plzeňským fotografem Ivanem Mladenovem. „Moc jsem si to užívala. S Ivanem už jsme na sebe tak nějak zvyklí, oběma nám spolupráce vyhovuje. A také je vždycky legrace, což je moc důležité,“ usmívala se sexy blondýnka. Stejně tomu bylo i během focení pro značku Philipp Plein. Sice nebyl prostor pro žádnou divokou extravaganci, přesto je výsledek jejich práce jako vždycky úžasný.

Značka Philip Plein je populární

Zajímalo by vás, jak fotky dopadly? „Ještě si musíte chvíli počkat. Ale slibuji, že jakmile to půjde, určitě je zveřejním i na svém instagramovém profilu,“ slíbila Aneta Veronika. Philipp Plein je v poslední době i v České republice velmi populární. Zejména proto, že má velmi širokou nabídku. Pořídit si tak můžete v podstatě celý outfit, od trička přes bundu až po kalhoty. To vše za velmi příjemné ceny.

Související články

Další články