Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Pohled pro bohy: Andrea Verešová vyšpulila své dokonalé pozadí na luxusní dovolené, foto uvnitř

Zdroj: Instagram Andrea Verešová
+ Dalších 10 fotografií
dechberoucí
Modelka Andrea Verešová (40) oslavila Mikuláše poněkud netradičně. Společně s rodinou nevyrazila jako obvykle na hory, ale na slunnou dovolenou do Dubaje, kde je počasí jak dělané na plavky. Dvojnásobná maminka je i ve čtyřiceti letech považována za jednu z nekrásnějších československých modelek, má lepší postavu než kdejaká dvacítka a svými novými sexy snímky v kombinaci plavek, těla a horkého počasí opět vyrazila dech.

Andrea Verešová (40) opět dokázala, že si titul v očích diváků s oceněním nejkrásnější žena Československa právoplatně zaslouží. Společně s rodinnou neodcestovala jako již tradičně na hory, ale za tropickým počasím do Dubaje, kde oslavili advent i Mikuláše. Krásná modelka je ve své práci už profesionálka, ví jak si své fanoušky udržet a nezapomíná na ně ani v průběhu dovolené.

Dvojnásobná maminka je svou dokonalou, štíhlou postavou už všem známá. Není tedy divu, že se svým fanouškům pochlubila novými sexy fotkami v plavkách. „Čas k relaxu, omlazení a uklidnění těla i mysli,“ napsala Andrea k jedné z fotografií, na které dala vyniknout své pevné siluetě a vymakanému zadečku. Netrvalo dlouho a fanoušci ji okamžitě zahrnuli lichotkami. „Těžko hledat slova, zkrátka perfektní jako vždy. Pohled pro bohy,“ napsal jeden ze sledujících.

Andrea Verešová vyrazila za slunným počasím do Dubaje společně s celou svou rodinou, manželem Danielem Volopichem i dětmi Vanessou a Danielem. „U nás je to trochu netradiční a dost výjimečné, netrávit první advent na horách , ale o to je to vzácnější a moc si tu užívám. Snažím se načerpat co nejvíc energie a vitamínu D do dalších náročných a pracovně nabitých dní,“ vzkázala na svých sociálních sítích.

Související články

Další články