Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Pohled na StarDance z druhé strany: Na tenhle supernudný pořad se opravdu někdo dívá dobrovolně?!

Moderátoři jsou tradičně na StarDance to nejlepší.
Zdroj: facebook.com

Jakoby nestačilo, že Česká televize spustila seriál Sanitka, rádoby pokračování legendární série z dob normalizace, které se ani náhodou nevyrovnává původní řadě, a divák je nucen sledovat podivně se krabatící botoxem vylepšený obličej Dagmar Havlové (60) a zoufalý výraz Jaromíra Hanzlíka (65), který jakoby každou scénu v duchu klel a říkal si „co já tady sakra dělám“.

Své diváky se ČT rozhodla letošní podzimní sezonu umučit a unudit k smrti, a tak k zoufalé Sanitce rozjela i šestou řadu soutěže StarDance. Z áčkových celebrit už do toho nikdo nechce jít, a tak došlo k tomu, že největšími hvězdami pořadu jsou moderátoři Marek Eben (55) a Tereza Kostková (37). ČT sází na to, že v obývácích českých domácností se najde dostatek lidí s narušenou psychikou, které bude bavit trávit sobotní večery pohledem na to, jak Matěj Ruppert tančí ča-ču. Čím dál otravnější pár Brzobohatý (30) – Kuchařová (25) se předhání v tom, kdo se víckrát nekřečovitě usměje do kamery, a neznámí lidé jako Jitka Hosprová a Pavel Řezníček doufají, že je diváci s připojením k internetu do konce přenosu zvládnou vygooglit.

Jistě, dá se pochopit, že když to Ondřejovi a Táně nevyšlo v nováckém Gymplu, musí kout železo alespoň na Jedničce. Jejich touha dělat kšefty v páru se brzy dotáhne na úroveň Kazma – Kristelová, kteří se nyní neúspěšně pokouší prorazit alespoň ve Snídani s Novou a z jejichž společného dvouměsíčního moderování na Fajn radiu se dodnes vzpamatovávají posluchači i bývalí kolegové.

Vše ve StarDance jede ve stejné zajeté nudě jako v minulých pěti ročnících a proč se to lidem líbí se můžete dočíst tady. Jeden soutěžící je vždy za kašpara (letos Ruppert), jeden za překvapivého černého koně (letos Polívková) a Tereza Kostková oproti poslední sezoně zase o něco zhubla. Bohužel ani nemůžeme doufat, že by to snad Česká po letošním ročníku definitivně s tancováním hvězd zabalila, protože navzdory šílenému konceptu a nudě skrz naskrz patří StarDance mezi ty divácky úspěšnější pořady. V konkurenci pořadů, jako je Sanitka, se tomu asi nikdo nediví.

Související články

Další články