Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Pohled na moravská pole hypnotizuje svět: Nejpovedenější fotosérie podzimu je tady!

Není to nádhera?!
Zdroj: marcinsobas.com
+ Dalších 10 fotografií
Nádherná matka příroda, srnky, zajíci, kanci, barvy jako z pohádky. O které zemi je řeč? Nemusíte tentokrát chodit daleko, mluvíme o České republice, konkrétně o Moravě, s jejímiž fotografiemi slaví úspěch už druhý fotograf jen za letošní podzim.

Nedávno jsme vám psali, že podzimním hitem internetu nejen v naší republice se staly fotografie českého fotografa Janka Sedláře, jenž se stal uznávaným fotografem teprve v roce 2011 a většina z jeho okouzlujících snímků byla zachycena v jeho domovském regionu Moravy a kolem přírodní rezervace Bílé Karpaty. Na jeho tvorbu, která zase o kousek více proslavila krásy naší země, se můžete podívat ZDE.

Tentokrát se na zahraničních serverech objevila nová fotosérie, která se také týká České republiky. Opět jde o Moravu, tentokrát ale se svými fotografiemi přírody uspěl polský fotograf Marcin Sobas. „Specializuji se na krajinářské fotografie. Mým oblíbeným tématem je zvlněná zemědělská půda, mlhavá rána v horách a jezera,“ uvádí Marcin a jedním dechem dodává, že Moravě říká Malé Toskánsko.

Žijeme na krásném kousku naší planety a rozhodně bychom na to měli být pyšní.

Související články

Další články