Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pohled na Jiřinu Bohdalovou budí strach: Zazněl dupot a burácivý řev nesmrtelné tety

+ Dalších 11 fotografií
Jiřinu Bohdalovou (88) minulý týden zradilo zdraví a kvůli střevním potížím skončila v nemocnici. Přišla tak o slavnostní galavečer fotbalové Amfory ke 45 letům od založení. Za klub vykopává rovné tři dekády, ale cenu za ni musel přebrat vnuk Vojtěch Staš (24). Ve videu k oslavám už však „nesmrtelná teta“ Bohdalová nechyběla!

„Pozor, pozor, do boje se dáme, takhle přece vždycky začínáme,“ křičí slavné osobnosti z fotbalové Amfory a nejdunivěji se po hřišti rozléhá řev Jiřiny Bohdalové (88). Herečku mrzelo, že si minulé úterý nemohla do pražského divadla Hybernia přijít pro cenu. Amfora totiž slavila 45 let od vzniku a Bohdalová za klub vykopává rovných 30 roků.

„Babička je v nemocnici, popadla ji nějaká střevní chřipka. Třicet let vykopává a teď si nemůže převzít cenu. Co že to ještě mám říct? Jo, že na dálku děkuje,“ řekl na galavečeru vnuk Vojta (24), syn herečky Simony Stašové (64). Bohdalovou hospitalizovali v nemocnici Na Homolce předminulou neděli, propuštěna byla podle informací deníku Aha! minulý týden ve čtvrtek.

Ačkoliv jí unikla možnost užít si slavnostní oslavu, ve speciálním videu k výročí už Bohdalová nechybí. Společně s dalšími hvězdnými tvářemi Amfory, jako jsou Jan Čenský (58), Roman Skamene (65) nebo Martin Dejdar (54), vedle drsného pokřiku tancují maorský bojový tanec haka. Tím si běžně vlévají adrenalin do žil před zápasem i hráči rugby.

Posuďte sami, ale za nás je to podivný, snad i děsivý pohled…

Související články

Další články