Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Pohled jen pro silné jedince! Téhle ženě narostly nohy do obludných rozměrů! Co se jí stalo?

Žena trpí vzácným onemocněním a život se pro ni stal peklem.
Zdroj: profimedia.cz
Na tuhle ženu není vůbec hezký pohled! Sympatická Claire trpí a každý maličký krok je pro ni peklem! Čtěte šokující příběh ženy, v jejímž těle se zbláznily buňky.

Nemoc, která byla Claire Tickle z Eastleighu ve Velké Británii diagnostikována před 18 lety, se jmenuje Lipoedema. Jde o chronické onemocnění, kdy se tukové buňky tvoří abnormálně rychle a to má za následek nekontrolovatelné zvětšování různých částí těla. Téhle sympatické ženě nebezpečná nemoc zasáhla nohy.

Claire Tickle bojuje se svýma sloníma nohama, ale stále jí není pomoci. Lékaři si prostě nevědí rady.

Lidé na ulici se jí buď bojí, nebo se jí smějí a myslí si, že je tlustá a líná cvičit. To stejné stanovisko zaujali bohužel i odborníci, u kterých Claire se svým problémem byla úplně poprvé.

Teprve před čtyřmi lety se našli lékaři, kteří konečně nemoc správně diagnostikovali, ale zároveň potvrdili děsivou prognózu. Nohy nikdy nepřestanou růst! Pozor, tento stejný problém se týká 11 procent všech lidí, kteří Lipoedemeou trpí.

I když se Claire snaží bojovat a hubnout, pokroky se zatím dostavily jen velmi nepatrné. I přes veškerou bolest, kterou jí nohy způsobují, je tahle Britka velmi statečná a bojuje s osudem dál.

A naděje by tu přece jenom byla! Pokud Claire zhubne, jak nejvíc to půjde, lékaři ji budou moci operovat a provést jí liposukci. To by pro Claire bylo velkým vysvobozením.

Pozor, snímky ve fotogalerii nejsou pro slabé povahy.

Související články

Další články