Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

POHLED DO ZÁKULISÍ TVÁŘE: Neuvěříte, jak dlouho ze sexbomby Jandové dělali obtloustlého zpěváka!

POHLED DO ZÁKULISÍ TVÁŘE: Neuvěříte, jak dlouho ze sexbomby Jandové dělali obtloustlého zpěváka!
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Výherkyně páté řady oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas Marta Jandová (41) se vážně změnila k nepoznání. Nikdo by netušil, že se pod maskou zpěváka CeeLo Greena skrývá zrovna tahle šarmantní a dost obdařená zpěvačka. Jen její proměna trvala dlouhých pět hodin!

Marta vystoupila v růžovém kostýmu pod nánosem make-upu, že byste ani v tom nejdivočejším snu nepoznali, že jde o rockerku, která tak ráda dává na odiv své bujné pětky.

„To je pořádná žvejkačka,“ komentoval masku porotce Jakub Kohák. Zpěvačka diváky pobavila úžasným vystoupením i momentem, kdy jí zničehonic spadly vycpané růžové kalhoty

Přibrala v tom tak snad sto kilo, ale prý se v tom cítila skvěle, klidně by si to znovu opakovala. Tak ještě aby ne, když nakonec přeci díky propracovanému kostýmu vyhrála. A vy se můžete podívat do zákulisí, jak tato proměna vznikala.

Sami kostyméři byli na svou práci pyšní, protože po pěti hodinách si mysleli, že jim asi upadnou ruce, ale dali to na jedničku. Jen se podívejte, jak jim to šlo od ruky a jak se ze sexbomby stal tlustý černoch.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy