Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Pohled do zákulisí: Jana Plodková pro eXtra.cz prozradila úsměvné momenty z natáčení filmu Gump

Jana Plodková promluvila o své roli i natáčení.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
rozhovor

Herečka Jana Plodková (40) je aktuálně hvězdou filmu Gump, který měl svou premiéru. V rozhovoru pro eXtra.cz herečka promluvila o své roli, ve které našla i jedno ztotožnění. Dále také prozradila, na jaké momenty z jedinečného natáčení jen tak nezapomene.

Herečka Jana Plodková je jednou z hvězd nového filmu Gump, kde hraje Kristýnu alias Sušenku, jež je křehkou ženou, která se schovává za své tetování i černou barvu vlasů.

A je pouze jediná věc, kterou má sama herečka s rolí Kristýny společnou. "Musím říct, že jedna podoba, kterou jsem s rolí shledala, je láska ke zvířatům, ale jinak se jí asi ničím nepodobám. Možná by ještě mohla být křehkost nějakým drobným jmenovatelem, ale já se na rozdíl od role Kristýny za nic neschovávám," uvedla pro redakci eXtra.cz.

Jana Plodková také prozradila, na jaký moment z natáčení bude vzpomínat. Pro herečku je to i první role ve filmu, kde byl za hlavní hvězdu skutečný pes - Gump.

"Spíše si budu pamatovat, co tomu natáčení předcházelo, a to je setkání s Gumpem, se kterým jsme se museli skamarádit. Mám tam s ním blízké scény, kdy jsme se navzájem dívali z očí do očí nebo spolu leželi v posteli. Bylo důležité, abychom spolu navázali  kontakt. Byly to pro mě velmi zajímavé momenty, ale i díky mé kamarádce Aničce se nám to nakonec podařilo," uvedla.

Každý záběr byl zcela ojedinělý

Celkové natáčení filmu Gump bylo jinak dle herečky velmi zábavné. "Scenáristé si mohou vymyslet, co chtějí, ale pes si stejně udělá, co chce, tak jsme se jej snažili pomocí pamlsků lehce nasměrovat," prozradila úsměvně s tím, že tak byl každý záběr zcela ojedinělý. "Velmi mě natáčení bavilo. Když jsme například točili poslední záběr, kdy se setkává hlavní postava - Bolek Polívka - s Gumpem, byla to legrace. Gump Bolka vždycky minul, ale nakonec se to podařilo," dodala.


Související články

Další články