Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pohlavní nemoc vyléčí za 3 dny a věří, že je nesmrtelný: 10 mouder oslavence Joža Ráže

Pohlavní nemoc vyléčí za 3 dny a věří, že je nesmrtelný: 10 mouder oslavence Joža Ráže
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Všechno nejlepší
Z miláčka národa se Jožo Ráž (65) z hodiny na hodinu stal největším vyvrhelem. Šéf skupiny Elán si totiž rozhodl zahrát na zabijáka novinářů a na jednoho v novém klipu míří pistolí. Jinak je ale Jožo veselá kopa. Věří ve svoji vlastní nesmrtelnost, v léčbu pohlavních chorob do 3 dnů a plánuje postřílet několik Číňanů. A to není zdaleka všechno.

Přání všeho nejlepšího k narozeninám posíláme Jožovi Rážovi (65) do Bratislavy. Snad nám za to obratem do redakce nedorazí náboje s vyrytými jmény.

Frontman Elánu před pár dny znechutil Slovensko, když v novém klipu šermoval pistolí před novináři. A to v době, kdy stále nepadl trest za chladnokrevnou vraždu investigativce Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové.

Svými myšlenkovými pochody ale Jožo neznepokojil veřejnost poprvé. Pojďme pětašedesátiny kontroverzního zpěváka oslavit jeho šílenými výroky.

1. O Mečiarovi: "Kdybych mu měl něco vyčítat, tak to, že byl měkký. Že nepraštil pěstí do stolu tehdy, kdy měl. Mečiar přece vždy třískal pěstí. Ale bylo to dost. Já na jeho místě bych zavíral lidi. Byl bych daleko diktátorštější."

2. O Husákovi: "Potřebovali bychom Husáka, ale takového nemáme. Byl moudrý, neskutečně schopný, trpělivý a pokorný. Husák byl neskutečný politik."

3. O pohlavních nemocech: "Kdysi to bylo jiné. Mohli jste chytit nějakou pohlavní chorobu, ale za tři dny jste to vyléčili. Dnes na to můžete zemřít, a navíc nakazit celou rodinu."

4. O rasismu a Číně: "Podle mě se v nejbližší době Amerika ekonomicky položí a celý svět ovládnou Číňané. A kdo jim odmítne sloužit, ten nebude žít. Nejsem žádný rasista, ale Číňanů se bojím - je jich strašně moc. Proto mám taky doma dvě zbraně - až sem dorazí tahle asijská vlna, tak prvních 45 Číňanů odstřelím a poslední tři náboje si nechám pro sebe a svoji rodinu."

5. O komunismu: "Já věřím, že komunismus je ideologicky a prakticky lepší režim s tím, že lidé ho neunesli. Lidé jsou hloupí, to je celé. Kapitalismus, to je cesta do pekla, protože to je honba za ziskem."

6. O komunismu podruhé: "Komunisté měli moc a všechny udržovali ve strachu. Na druhou stranu tolik nekradli, byli relativně skromní. Oproti dnešním papalášům to byli normální seriózní lidé. Na té době bylo dobré, že bylo veselo. Všichni si se všemi povídali, nikdo neměl prachy, ale byla velká zábava a vtipy výborné. Teď nejsou dobré vtipy a nikdo se s nikým nebaví."

7. O smrti: "Elán nikdy nezemře. Ani já si nedovedu představit, že někdy zemřu. Už jsem byl na hranici života a smrti třikrát a nestalo se tak. Jednoduše si to neumím představit a nevěřím tomu. Ale pokud jednou opravdu zemřu, bude to pro mě největší překvapení."

8. O Rusku a Americe: "V Americe si na ulici s málokým, koho potkáš, máš co říct. Protože jsou dost hloupí, mnozí z nich ani neumějí číst. V Rusku můžeš vést filozofické debaty i s řidičem autobusu, to je ten rozdíl. Žijí tam sečtělí, moudří a skromní lidé, Američany zajímají jen války."

9. O Ficovi: "Já osobně fandím Robertu Ficovi (bývalý premiér Slovenska, pozn. red.) a myslím si, že je to největší profesionál v naší politice. Robert Kaliňák (bývalý ministr vnitra Slovenska, pozn. red.) je zase můj osobní přítel, takže vám k tomu nic jiného neřeknu. Věřím, že jsou v pořádku, a kdo si myslí, že ne, ať to dá najevo a zkusí jim to dokázat. To je celé. Já jim ale věřím a mám je rád."

10. Ke komu by přirovnal Elán: "K U2. Anebo ke Queen. Anebo k The Beatles. V tomto jsem neskromný."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy