Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

POHLAVÍ a JMÉNO miminka Meghan a Harryho PROZRAZENO: Tohle má být DŮKAZ

Zdroj:
+ Dalších 68 fotografií
Královský porod
Pouhé hodiny už zřejmě počítá Meghan Markle (37), než přivede na svět prvního potomka. S princem Harrym (34) se rozhodli ctít tradice a o pohlaví i jméně zarytě mlčí. Aspoň oficiálně. Kolo spekulací se totiž točí na plné obrátky. Vévodkyně ze Sussexu měla těsně před porodem všechno nedopatřením vyzradit!

Těsně před porodem se měla Meghan Markle (37) dopustit přešlapu, ze kterého královna Alžběta II. (93) nebude mít radost. Tradičně se pohlaví i jména královských potomků oznamují až s jejich příchodem na svět. Jenže vévodkyně ze Sussexu vypustila indicii, z níž je všechno jasné.

Kdysi se totiž na Instagramu svěřila, že až se stane maminkou, její dítě od ní dostane luxusní hodinky Cartier za 150 tisíc korun. Na zadní stranu prý nechala vygravírovat iniciály, z nichž se podle fanoušků dá vyčíst, že miminko bude holčička jménem Mary. „Pro M. M. od M. M.,“ stojí údajně na hodinkách.

Na spekulaci, kterou mnoho příznivců královské rodiny považuje za jednoznačný důkaz, upozornil slovenský web pluska.sk. Na plné obrátky také běží šuškanda, že potomek Meghan a prince Harryho už je dávno na světě. Před jejich sídlo před pár dny přistavili sanitku, mnozí údajně viděli i helikoptéru.

Podle britského serveru TheSun.co.uk zase měla Megan termín porodu v neděli. Jakkoliv mohou být domněnky přesvědčivé, jedinou jistotou zůstává, že vévodkyně bude rodit v nadcházejících dnech.

Související články

Další články