Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pohár trpělivosti přetekl: Už stačilo, vzkázala lidem Jitka Čvančarová

Jitka Čvančarová o modré róbě.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
zpověď

Na 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech bude spousta lidí vzpomínat nejen kvůli příjezdu světových hvězd, ale zejména kvůli pompézní modré róbě, kterou vynesla herečka Jitka Čvančarová (43), jež bude stejně jako v minulých ročnících neopomenutou. Nyní herečka poskytla o své róbě a velkému návalu pozornosti rozhovor pro Blesk, kde uvedla, že se v šatech cítila dobře a mělo by se mluvit o podstatnějších věcech.

Herečka Jitka Čvančarová vynesla na zahájení filmového festivalu ohromnou modrou róbu Borise Hanečky, která také vyzdvihla její přednosti. Netrvalo dlouho a na hereččiny šaty se strhla extrémní vlna pozornosti, někteří její róbu pochválili, jiní si z ní udělali námět na vtip.

Já jsem se cítila dobře

Sama herečka nyní poskytla rozhovor, kde se svěřila, že by její róba neměla být hlavním tématem festivalu. S prací Borise Hanečky je spokojená. "Karlovarský festival je jednou z největších událostí v České republice a i tohle k tomu patří. Dostát na červeném koberci black tie, který může být i kreativní, je těžké. Já jsem se cítila dobře. Respektuji, ať má každý názor, na co chce, já mám dvě děti a nestíhám všechno číst," řekla pro deník Blesk.

"Dostávají se ke mně nějaké zpětné vazby, vnímám to, ale jak říkám, byla bych radši, kdyby se mluvilo víc o zahraničních hostech a oceněných než takhle dlouho o mých šatech," dodala herečka, jež toho na festivalu spoustu neviděla, i kvůli svým dětem, kterým se musela věnovat. S hlavní hvězdou, která festival zahájila, britským hercem Michaelem Cainem, se setkala během projekce Žižky. "Seděli jsme spolu v jednom kině a on je opravdu úžasný," prozradila.


Související články

Další články