Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Pohádky je konec: Štěpánka a Pavel ze Svateb se rozešli, důvod byl klasický

Svatba na první pohled: Rozchod posledního páru
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
rozchod

Tak tohle se vztahovým expertům z show Svatba na první pohled nepovedlo. Po rozpadu tří párů zbýval ještě jediný, který dával naději, že je možné najít lásku pomocí vědy. Po několika měsících vztahu to ale ani nejoblíbenějšímu páru Štěpánce Hadenové s Pavlem Dleskem nevyšlo. Co se mezi nimi stalo?

Show Svatba na první pohled se stala v době vysílání velkým hitem. Diváci měli možnost sledovat čtyři páry, které vytvořili odborníci za pomoci vědy, a poprvé se dobrovolníci, kteří hledají pravou lásku, spatřili až před oltářem, kdy si řekli "ANO".

Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk patřili bezsporu mezi nejoblíbenější pár celé show, diváci si je oblíbili zejména díky jejich energii, kterou rozdávali nejen přes televizní obrazovky, ale i u nich samotných byla jasně patrná a velmi značná jiskra, která mezi nimi přeskočila. V posledním dílu show nepřekvapili, když oznámili, že spolu chtějí zůstat i v reálném životě. Později společně sdíleli momenty ze svých životů na sociálních sítích a dokonce si vytvořili vlastní merch.

Zůstáváme spolu jako kamarádi

Jak už to tak ale v životě někdy bývá, láska jim po několika měsících vyhasla. "Strávili jsme spolu nějaký čas, vše bylo hezké, ale teď jdeme od sebe a zůstáváme jako kamarádi," oznámili na sociálních sítích.

"Vážíme si podpory všech, je to moc hezké a nechceme, aby si někdo myslel, že jsme spolu jenom tak, ale ve skutečnosti pár vůbec nejsme. Takhle to vůbec nebylo. Byli jsme doteď spolu normálně a potom všem, co jsme spolu prožili, jsme se shodli, že jsme stejní, ale ne úplně stejní," reagovali i na spekulace lidí, kteří si mysleli, že jsou spolu pouze "naoko".

Já jsem blázen, Pája potřebuje klid

"Každý máme různé pohledy a názory na život. Zůstaneme spolu jako kamarádi, budeme se dál vídat, ale bude to na bázi přátelství, ne vztahu. Já jsem taková víc ujetá, řekněme pravdu. Já jsem velkej blázen a Pája potřebuje větší klid. Nebudeme na sebe kydat hnůj a špínu, vážíme si veškeré podpory," dodali s tím, že se na všem společně v klidu domluvili.Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Další články

Nejnovější kauzy