Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Pohádkově bohatý Satoranský potřebuje trezor: O stovky milionů se rozdělí s krásnou ženou

Pohádkově bohatý Satoranský potřebuje trezor: O stovky milionů se rozdělí s krásnou ženou
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
Nejbohatší hráč
Na více než půl miliardy korun si přijde Tomáš Satoranský (27), který platí za nejlépe vydělávajícího českého sportovce. Šikovný basketbalista, jemuž se pohádková částka připíše na účet za tříleté angažmá v týmu Chicago Bulls, by tak měl přemýšlet o pořízení trezoru. Tam by si kromě peněz mohl ukládat i zbraně, kdyby mu náhodou spoluhráči pálili za krásnou manželkou Annou (28).

Skromný rodák z pražských Vinohrad, jenž ale k pohádkovému bohatství rozhodně nepřišel přes noc. Tomáš Satoranský (27) tvrdě dřel, než se v basketbalu dostal na pomyslnou špičku. A jak to u cílevědomých lidí bývá, léta píle přinesla pořádně šťavnaté ovoce.

Satoranský ve slavné lize NBA přestoupil z Washingtonu do Chicaga. Tam mu totiž dali nabídku, která se neodmítá. Za tři roky dostane 30 milionů dolarů a to v přepočtu dělá zhruba 673 milionů korun. Za poslední rok si přišel na "pouhé" 3 miliony dolarů, asi 72 milionů v korunách, takže jde o víc než výrazné polepšení.

Z toho musí mít radost i Tomášova půvabná manželka Anna Satoranská (28). Jeho milovaná pochází ze slavné gastronomické rodiny a sama dřív hrála basketbal. Strach z toho, že všechny peníze rozfofruje, není namístě. Dvojice totiž určitě nepatří k těm, kteří příliš rozumu nepobrali, nově nabyté jmění jistě vhodně investuje a peníze si ještě rozmnoží.

Tomáš si Aničku vzal v roce 2017, letos se jim narodila dcerka Sofia Gia. „Nevěřím, že dva lidi můžou dělat vrcholovou kariéru a ještě mít rodinu. Takže teď je Tomášův čas. Neberu to jako oběť, rozhodla jsem se tak dobrovolně,“ svěřila Satoranská časopisu Ona Dnes.

Satoranský přitom nesportuje jenom pro peníze, na právě probíhajícím mistrovství světa je i velkou oporou českého národního týmu. Naši basketbalisté v úterý v Šanghaji porazili Japonsko 89:76 a k výhře 15 body přispěl i Tomáš.

Bývalý prezident Václav Klaus (78) asi musí hořce litovat svých slov z roku 2018. Tehdy Satoranského kritizoval, že je na hřišti jako kůl v plotě. Letos Tomáš Klausovi dozajista vytřel zrak!

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy