Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Pohádková svatba: Princeznovské šaty Jasminy a SNUBNÍ PRSTÝNKY novomanželů Vrbovských

Jasmina byla nádherná nevěsta
Zdroj: Instagram
+ Dalších 136 fotografií
láska
Jasmina Alagič (29) a Rytmus (42) se v sobotu oddali na pohádkovém zámku v Pezinku. Romantické místo bylo prvním a posledním, které zvažovali a bylo jasnou volbou. K místu si Jasmina vybrala i vhodné šaty, a tak se po celý den mohla cítit jako princezna ve své vlastní pohádce. Novomanželé se dnes pochlubili i krásnými zlatými prstýnky.

Jasmina Alagič Vrbovská a Rytmus si pro svou svatbu vybrali nádherný renesanční zámek. Jejich velký den byl přímo pohádkový, a to nejen díky výzdobě, ale i Jasmininým svatebním šatům, ve kterých vypadala jako krásná princezna. Nastávající maminka a novomanželka drsného rappera byla skutečně největší ozdobou celého dne.

Páreček se dnes pochlubil i svými prsteny. Zatímco Rytmusův prsteníček zdobí zlatý kroužek s malými diamanty, Jasmině se na ruce třpytí velký kámen a ještě spousta malých. Je vidět, že novomanželé si na své svatbě dali velmi záležet a základ do manželství, jakým prstýnky jsou, si vybírali pečlivě.

Rytmus je velmi šťastný muž, oženil se s jednou z nejkrásnějších žen na Slovensku, která mu navíc během pár týdnu porodí jeho prvorozeného synka. Manželé Vrbovští si nyní stihnou tak akorát užít líbánky a připravit se na příchod miminka.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy