Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pohádková dovolená Karolíny Kokešové: Kráska na pláži odhalila své nové silikony

Pohádková dovolená Karolíny Kokešové: Kráska na pláži odhalila své nové silikony
Zdroj: archiv Karolína Kokešová
+ Dalších 5 fotografií
žhavá galerie
Krásná Karolína Kokešová (24) si užívala pohádkové dovolené v Mexiku, kam vyrazila namísto asijské tour, která byla v důsledku koronaviru zrušena. Třetí nejkrásnější Češka roku 2019 samozřejmě nezapomněla své fanoušky pravidelně zásobovat fotkami v plavkách.

Půvabná Karolína Kokešová měla touhle dobou plnit povinnosti vítězky světové soutěže krásy Miss Global. Jenže asijská tour se kvůli koronavirové pandemie zrušila. A tak se Karolína rozhodla spontánně odletět na dovolenou.

Kráska zamířila do Mexika, kde si užívala královské dovolené. Poznávala tamější památky, ochutnávala místní speciality ale především se slunila na pláži. Misska si nenechala ujít příležitost zapůsobit na své fanoušky žhavými snímky v plavkách. A že jich bylo.

Na sociální síť Insragram vyvěsila hromadu fotek v bikinách. A vzhledem k tomu, že si Karolína letos nadělila nová prsa, tak je opravdu na co koukat. Nahlédněte do fotogalerie a podívejte se na nejžhavější snímky Karolíny Kokešové z dovolené v Mexiku. Pozor, možná vám začne být horko.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy