Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Pohádka Pravý rytíř je dno: Jenom kvůli Vaculíkovi ji nehodím do odpadu, prskají lidé

Pohádka Pravý rytíř se dočkala spíše kritiky.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další fotografie
recenze

Pohádka Pravý rytíř měla premiéru o Vánocích roku 2016. Jak už to tak bývá, ne každý výtvor sklidí úspěch. Podle recenzí diváků se tahle pohádka dočkala naprostého opaku, a jen s výjimkou hlavní hvězdy celého příběhu, herce Lukáše Vaculíka (59), se zařadila mezi absolutní propadáky.

Rytíř Vincent v podání Jana Komínka se za doprovodu svého starostlivého otce, herce Lukáše Vaculíka, vydává zachránit unesenou princeznu. Vincent pochopí, že ne každý boj se dá vyhrát mečem a se zlem není nutné vždy bojovat. Na konci ho také čeká láska princezny a půl království k tomu. O tom je pohádka Pravý rytíř, která však nakonec kvůli velmi nekvalitnímu provedení v téměř všech směrech získala od diváků jen bídné ohlasy a řadí se mezi pohádkové propadáky.

Recenze diváků: Kvůli Vaculíkovi ji nehodím do odpadu

"Jasné pohádkové béčko. Braková hudba, poloochotnické herecké výkony, nulová chemie mezi postavami, nulové charisma. A postsynchrony by měly být v pohádkové tvorbě už konečně zařazeny mezi zločiny proti lidskosti," napsal jeden z diváků.

"Plakal jsem, plakal. Ne dojetím, štěstím nebo nadšením, ale smutkem. Od základu všechno špatně, základní rodinné poměry nevěrohodné, žádné vztahy nebo respekt mezi postavami, tohle že má být nějaká rodina? Jako kdyby se všichni viděli pět minut. Lukáš Vaculík se čestně snaží a kvůli němu pohádku nehodím do odpadu, ale nemůže hrát za všechny ostatní. Synátor je špatně napsaný a ještě hůř zahraný," uvedl další divák.

"ČT se vánoční pohádka opět nepovedla. Asi to nemá cenu více rozvádět, ani herci to nezachránili. Asi je lepší tyhle pohádky radši netočit a zůstat u starých osvědčených...," dodávají další diváci, kteří se v názorech většinou shodují.Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy