Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Pohádka Nejlepší přítel: Kristína Svarinská alias Rézinka nemluví vlastním hlasem

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 13 fotografií
princezna
Pohádka Nejlepší přítel z roku 2017 od režiséra Karla Janáka se setkala u diváků s ohromným úspěchem. Čert Matěj, který musí za trest plnit chudému mládenci Ondrovi přání, dokud ten neřekne, že je úplně šťastný, baví dospělé i děti. Jen málokdo ale ví, že princezna Rézinka, kterou si zahrála Kristína Svarinská, nemluví vlastním hlasem. Kdo se dabingu ujal?

Výpravná pohádka Nejlepší přítel o hledání štěstí, o lásce, ale hlavně o kamarádství, které dokáže být silnější než úklady samotného pekla, diváky baví. Karel Janák je považován za jednoho z nejlepších režisérů pohádek, a proto ani tento film není výjimkou.

Do hlavních rolí byli obsazeni mladí a sympatičtí herci, mezi nimi i Kristína Svarinská, která si zahrála princeznu Rézinku. Herečka má ale výrazný slovenský akcent, a proto bylo potřeba ji předabovat. Komu skutečně patří hlas Rézinky?

Dabingu princezny se ujala Marika Šoposká, kterou televizní diváci nejlépe znají jako Bibi ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. S dabingem i s rolemi princezen má spoustu zkušeností, a proto se pro hlas Rézinky hodila nejlépe.

Rozdíl

Marika Šoposká a Kristína Svarinská jsou si v některých věcech velmi podobné. Obě mají velké oči, hnědé vlasy a role princezen k nim skvěle pasují. Na to, jak jsou obě dámy krásné, se podívejte v galerii.

Související články

Další články