Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pohádka možná brzy skončí: Monika Štiková se dítěte nedočká, Petr uteče za mladší, tvrdí věštkyně

Pohádka možná brzy skončí: Monika Štiková se dítěte nedočká, Petr uteče za mladší, tvrdí věštkyně
Zdroj: Instagram Moniky Štikové
+ Dalších 7 fotografií
věštba
Monika Binias (48), dříve Štiková, si v poslední době užívá se svým o dvacet let mladším manželem Petrem Biniasem (23). Jejich svatba proběhla teprve nedávno a Monika ve svatebních šatech vypadala jako princezna. Věštkyně Graciela má však pro pár nemilou zprávu. Redakci eXtra.cz potvrdila, že se vytouženého potomka nedočkají a Petr dokonce svou novopečenou manželku opustí. Pokud se však její osud podle karet vyplní, Ornella a Charlotte své matce konečně odpustí křivdy z minulosti.

Strach, deprese a stresy. To vidí Graciela v budoucnosti Moniky Štikové (48). Novopečená manželka Petra Biniase se totiž bude v blízké budoucnosti potýkat se žárlivostí. "Nebude se chtít Petra vzdát a bude se bát, protože je příliš mladý," říká vědma pro eXtra.cz. Snaha, aby s ní manžel zůstal, však pro ni bude příliš náročná. Karty tak ukázaly, že nakonec jí manžel zlomí srdce.

"Petr chce slyšet zprávu, že je Monika těhotná. Bohužel mu ale děťátko porodí úplně jiná dáma. Ta bude o dost mladší, než je Monika," oznámila věštkyně Graciela. Jejich manželství tak podle karet dlouho nevydrží. Věštba také prozradila, že Petr si svou milovanou vzal nejen z lásky, ale také proto, že je velmi dobře finančně zajištěná. Ani to však mladého Petra neudrží na uzdě a nakonec od manželky odejde a rodinu si založí jinde.

Michal bude šťastný

V blízké budoucnosti Moniku nečeká ani rodinné usmíření. Její dcery Ornella Koktová (27) a Charlotte Štiková k matce budou stále chovat obrovskou zášť. Spory se navíc prohloubí právě kvůli jejímu druhému manželovi Petrovi. "Dcery se budou velmi dlouho rozhodovat, zda matce odpustí. Verdikt ale padne až v okamžiku, kdy se Monice rozpadne vztah s Petrem," objasnila Graciela. Dcery jí podle karet odpustí až tehdy, kdy bude sama.

Ani usmíření dcer však nedonutí Michala Štiku k přátelskému vztahu s jeho bývalou manželkou. "Vede si svůj život, je šťastný a vysvobozený z manželství s Monikou," vidí Graciela v kartách. Otec Ornelly a Charlotte však stále nemůže jejich matce odpustit křivdy z minulosti. "On jediný ví, co je Monika zač," ukončuje vědma.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy