Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Pohádka Jezerní královna: Scény pod vodou byly nelogické, Štíbrová dostala miniroli

Pohádka Jezerní královna: Scény pod vodou byly nelogické, Štíbrová dostala miniroli
Zdroj: Česká televize
+ Další 3 fotografie
co jste nevěděli?
Pohádka Jezerní královna, která vznikla pod režisérem Václavem Vorlíčkem (†88), nebyla jen tak ledajaká. 22 let starý snímek se natáčel nejen v Česku, ale také v Německu, je tedy pochopitelné, že byli obsazeni i zahraniční herci. Z našich se tam mimo jiné objevila i Nikol Štíbrová (34), které bylo tehdy 12 let. Dnes už je z ní krásná žena, která se bude vdávat a čeká druhé miminko. Co jste ale o pohádce možná nevěděli?

Nikol Štíbrová, budoucí dvojnásobná máma a také nevěsta, si v pohádce Jezerní královna zahrála miniroli jako dítě. Takhle malá stála mezi herci, kteří jsou na české filmové a divadelní scéně velmi dobře známí. Pohádka se neobešla bez královny českého herectví Jiřiny Bohdalové nebo také uznávané herečky Jitky Schneiderové

Pohádka Václava Vorlíčka se natáčela v Česku, převážně na Šumavě. Také se ale zavítalo do Německa, kde se natáčelo a využili se i tamní herci. Pohádka má i po tolika letech stále své příznivce a je tak jedním z českých filmových pokladů.

Scény jsou někdy nelogické

Natáčení filmu, kde se část odehrává pod vodou, není tak úplně jednoduchá záležitost. Právě s tím byly spojené dvě chyby, které se ve snímku vyskytly. Nejsou to tak úplně chyby jako spíš nelogické přešlapy. Tyto chyby spolu se čtyřmi zajímavostmi najdete v galerii.

Související články

Další články