Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Podzimnímu úklidu neutečeme. Můžeme si ho ale co nejvíc zpříjemnit!

Podzimnímu úklidu neutečeme. Můžeme si ho ale co nejvíc zpříjemnit!
Zdroj: Pixabay
podzimní úklid

Dokud je venku alespoň trochu hezky, chceme strávit každou volnou minutu na sluníčku, protože právě toho si na podzim a v zimě moc neužijeme. A až bude venku vážně ošklivo, čeká na nás to, co má rád jen málokdo. Podzimní úklid!

Patříte k těm, kteří si vyhradí třeba i celý víkend a vygruntují každý kout? Nebo raději uklízíte postupně a prokládáte likvidaci nepořádku chvílemi odpočinku? Ať tak nebo tak, vyzbrojte se pomocníky a dejte se do toho!

Roboti do práce!

To, o čem se našim babičkám i maminkám mohlo jen zdát, je realitou. V domácnosti nám nyní pomáhá celá řada robotů. Slyšeli jste už o tom, který umí umýt okna? Protože právě to je bezpochyby jedna z nejméně oblíbených domácích prací. Mamibot W110-T je vážně šikovný. Stačí zapojit kabely, zajistit pomocníka lankem proti pádu, zapnout a nechat ho pracovat. Čištění spustíte pomocí tlačítka na robotu, dálkovým ovladačem nebo pomocí mobilní aplikace. Záložní akumulátor udrží přístroj přisátý k povrchu až 30 minut, tudíž se nemusíte obávat ani výpadku proudu.

V hlavní roli koupelna

Koupelna, to je místo, kde úklidem strávíme hodně času. Je tady vlhko a daří se zde rzi a zároveň různým plísním a bakteriím. Jenže máte-li tvrdou vodu, asi víte, co napáchá vodní kámen. Usazuje se na kohoutkách nebo jen zůstává po kapkách vody na dlaždičkách v okolí sprchy či na zástěně. A nechceme-li leštit kohoutky a dlaždičky den co den, je třeba si povolat silného pomocníka. LARRIN Na rez a vodní kámen si poradí se rzí, vodním kamenem i vápenatými a mýdlovými usazeninami. Při používání výrobků značky LARRIN bude úklid chytrý - snadný, rychlý a efektivní.

Provoňte si domov

Pořádně vygruntovaný domov by měl také příjemně vonět a pokud před aroma čistících prostředků dáváte přednost něčemu velmi speciálnímu, zaujme vás značka Noble Isle, kterou nabízí Notino. Vedle svíček si můžete pořídit i aroma difuzéry. Jsou vyrobeny z hedvábného rákosí, propouštějí jemnou vůni a postupně uvolňují příjemné aroma. Inspiraci čerpá Noble Isle z Velké Británie, odkud pochází, a z jejího přírodního i kulturního bohatství. Prostřednictví noblesních vůní vám přináší tradice i atmosféru z významných oblastí celého království.

Dopřejte si barevný podzim

Že nás generální úklid domácnosti zmůže, to je v podstatě jistota. Tak si pořiďte něco, co si dáte za odměnu! A protože se podzim ohlašuje listím barvícím se do žlutých a červených tónů, doplňte si pestrobarevnou podívanou přípitkem červeným Bohemia Sektem. Okouzlí nejen svou sytě rubínovou barvou, ale také potěší vůní po peckovém ovoci a čokoládě a svou jemně nasládlou chutí, která se skvěle snoubí například s výborným koláčem upečeným z plodů podzimní sklizně. Tento sekt i další dobroty Bohemia sekt koupíte na ww.osobnivinoteka.cz.

Nadopujte se cukrem

Pokud už vám docházejí v půlce úklidu síly, je čas doplnit energii pořádnou dávkou kávy a také cukrů! Obojí připravíte díky kvalitní kávě Perla, kterou přináší Albert. Jednak si samozřejmě uvařte klasický šálek nebo velký hrnek kafe, jednak si díky ní připravíte vynikající pochoutky, které vám pomohou vyčerpání z úklidu překonat. Třeba čokoládová pěna s oříšky zní vážně lákavě. Ke kávě Perla stačí přikoupit hořkou čokoládu, smetanu, mascarpone, moučkový cukr a lískové ořechy.

Dolaďte atmosféru květinou

Co by to bylo za vygruntovaný dům a byt bez pěkné květiny, která nám alespoň částečně vynahradí to, že zahrádka i balkon teď už jen čekají, až zase bude jaro. A i když už krásná řezaná květina, tak v krásné nádobě! Dřevěná váza z Thajska působí na první pohled jako přesýpací hodiny a je to perfektní doplněk do místností založených na kontrastu černé a bílé barvy. Doplnit interiér můžete i dalšími dekoracemi, které nejen ozvláštní váš dům či byt, ale také budou pro vás prospěšné. Třeba kameny jsou pro své vlastnosti výborným materiálem pro tvorbu originálních dekorativních předmětů.


Související články

Další články