Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Podzimní zábava pro děti: Plyšový mazlíček, který potřebuje zahřát

Podzimní zábava pro děti: Plyšový mazlíček, který potřebuje zahřát
Zdroj: Mikro Trading
Zmrzlíci
Dost bylo letním radovánkám a venkovní zábavě. Ať už vzhledem k počasí, tak k epidemii koronaviru, budeme nuceni trávit doma čím dál tím více času. Jak ale zabavit děti, aby nám neudělali z bytu kůlničku na dříví? Inspirujte se následujícími nápady!

Deštivé dny a podzimní nečas se hlásí o slovo, tudíž začíná čas domácí zábavy. Není jednoduché uspokojit dětské nároky a vymýšlet jim každý den takový program pod střechou, aby je uspokojil a zabavil na delší chvíli. Ideální je samozřejmě rozvíjení dětské fantazie, dovedností a vědomostí formou hry. Kdo má ale neustále čas asistovat svým dětem u hraní?

Pokud i vy musíte prát, vařit, uklízet nebo chodit do práce, pak sáhněte po takových aktivitách, při kterých se zabaví vaše dítě samo. Budete mít pak nějaký ten čas na údržbu domácnosti nebo v lepším případě také pro sebe a navíc budete mít jistotu, že se vaše dítě nenudí a dostatečně rozvíjí.

Nechte je kouzlit v kuchyni

Skvělou zábavnou dětskou činností je příprava jídla. Řekněte dětem, ať vám i sobě připraví nějakou dobrou svačinku. Připravte suroviny a nechte je tvořit dle fantazie. Pokud se chtějí něčím inspirovat, koukněte na Youtube, kde naleznete spoustu šikovných dětských kuchařů.

Tvoření je zábava

Další možností je stříhání a lepení. Vyndejte barevné papíry a čtvrtky, dětské časopisy, lepidlo a pastelky. Vymyslete společně téma a dítě se může pustit do tvorby. Budete překvapeni, jaké veledílo vznikne a jak dlouho bude děti tato činnost bavit.

Zapojte je do úklidu

Možná se budete divit, ale spoustu dětí baví i uklízet, když tedy provádíte tuto aktivitu, zapojte je do ní. Dejte jim otřít nebo uklidit konkrétní místa a předměty. Uvidíte, že si dají záležet, a když je dostatečně pochválíte, budou pyšné, jak úkol zvládly a budou vám chtít pomáhat příště znovu.

Zabavte je hračkou

Děti milují plyšáky, to je všeobecně známo, když je ale ještě navíc hračka interaktivní, radost je násobná. Sáhněte tedy po Zmrzlících od společnosti Mikro Trading. Plyšový tučňák Tony a mrož Olly se stanou nejen hračkou, ale především dětskými parťáky do chladných dnů. Zmrzlíci mají slušivé šály, měkoučká tělíčka a příjemný hlásek, který mluví česky. Když je zmáčknete na určitých místech, začnou se klepat zimou a požadují po svém malém majiteli, aby je ohřál. Prostě zábava jak má být!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy