Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Podzimní úplněk ve znamení Ryb: Přinese vytouženou kreativitu i depresivní myšlenky

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
úplněk

V úterý 21. 9. 2021 přesně v 1:54 bude vrcholit podzimní úplněk ve znamení Ryb. Přinese s sebou mnoho negativních pocitů, které se projeví dojmy méněcennosti a sebelítosti. Podívejte se, jaké poselství pro vás hvězdy při tomto úplňku mají.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Již několik dní před úplňkem jste byli přecitlivělí. Stále máte pocit, že váš život za nic nestojí. Opakovaně vizualizujte. V galerii najdete, co vám pomůže.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Využijte síly úplňku v Rybách. Zapalte svíčku a nad ní spalte papír, na který napíšete, co vše od svého partnera čekáte. Intenzivně si ho představujte. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pozor na depresivní nálady a sebelítost. Intenzivně vnímáte emoce druhých. Může vám to být ku prospěchu, ale i přesně naopak. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vaše cesta nebude tou, kterou jste si pro sebe připravili před pár lety. Nakonec však může být mnohem lepší. Tak proč se bráníte změnám? V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

O tomto úplňku prozkoumáte doslova hlubiny své duše. Nahlédnete do věcí, které jste v sobě už dávno uzavřeli, a dáte jim prostor odejít. V galerii najdete, co ještě vás o úplňku čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Váš šestý smysl vám v tomto období bude intenzivně napovídat, že určitá věc ve vašem životě není v pořádku. Poslechněte. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V tomto období budete klást důraz zejména na fyzickou zdatnost vašeho těla. Budete si uvědomovat nedostatky, které momentálně ve vašem životě jsou. V galerii najdete, co dalšího vám úplněk přinese.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Věřte v sebe a ve změnu. Pokud se budete neustále obávat, co se může pokazit, cíleně k sobě negativní energii přitahujete. V galerii najdete, co vám udělá naopak radost.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Úplněk ve vás probudí potlačenou kreativitu, kterou využijete zejména v práci. Intuitivně půjdete za těmi úkoly, které máte teď největší šanci zvládnout. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Budete prahnout po jistotách a finanční stabilitě. Pokud budete mít oči dostatečně otevřené, uvidíte i jiné poslání vašeho života. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Prožíváte neuvěřitelné životní turbulence, váš život se naprosto proměňuje. Věřte sami sobě, protože to, co získáte, v to už jste ani nedoufali. V galerii najdete, jak změně pomoci.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Během úplňku vás budou trápit vaše stará tajemství, která před partnerem skrýváte. Je vhodný čas, abyste si promluvili a vše přiznali. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Související články

Další články