Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Podzimní rovnodennost přináší tajemný Svátek tkalců: Vaše sny a přání se mohou stát skutečností

Zdroj: pixabay
Právě dnes nastává podzimní rovnodennost a začíná astronomický podzim. Léto už je tedy oficiálně v nenávratnu. Slunce vstupuje do znamení Vah a střed Slunce se nachází nad zemským rovníkem. Tím osvětluje obě polokoule stejně. Den a noc budou mít obě téměř stejnou délku. Kromě faktických jevů ale zároveň nastává den plný magie spojený se Svátkem tkalců. Přát si nyní můžete opravdu cokoli.

Málokdo ví, že podzimní rovnodennost Keltové nazývali Mabon a Mabonu se někdy říká Svátek tkalců. Můžete si totiž utkat své tajné sny a přání, na která byste dnes měli obzvláště intenzivně myslet. Opakujte si je pořád dokola.

S podzimní rovnodenností končí světlá část roku a začíná ta temnější, která je určena k tomu, abychom více meditovali, bilancovali a pracovali sami na sobě. Zvláštní sílu budou mít i amulety.

Odteď nastává období vděčnosti za to, čeho se nám v životě dostalo. Stejně tak, jako byste si měli uklidit v duši, není od věci si uklidit i doma, aby tudy mohla proudit energie. Tím, že ji necháte volně jít vaším bytem, zvyšujete šanci, že se vám v budoucnu dostane blahobytu.

Související články

Další články