Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Podzimní horoskop: Kdy potkáte toho pravého podle znamení? Panny si počkají…

Podzim je za rohem a vaše láska taky.
Touha po dlouholetém partnerovi je obzvláště pro ženy přirozená. V dnešní době však není jednoduché ji potkat. S naším horoskopem vám to ale půjde daleko snadněji. Neporadíme vám jen, kdy ji potkáte, ale mnohdy i kde. Tak hurá do čtení.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Berani po lásce toužili dlouho, ale s přicházejícím podzimem se bát nemusí, jelikož na ni určitě narazí. Na konci listopadu zažijí setkání s osobou, která jim byla celou dobu na blízku. Zpočátku ani nevěděli, že by snad tenhle člověk mohl být ten pravý, ale nakonec s ním třeba stráví i celý život.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Až 90 % lidí se seznámí v práci a stejně tak tomu bude i v průběhu září u Býka, který po vztahu nikdy moc netoužil, ale tentokrát se zamiluje tak, že už nebude úniku. Láska totiž přijde vždycky, když to nečekáme.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci se snad nikdy neusadí. Pořád dychtivě čekají na toho pravého, ale ono to ne a ne přijít. Dejte si pozor, abyste ve svém životě vůbec na někoho narazila. Občas není nejlepší variantou pan Dokonalý, ale prostě obyčejný chlápek, co si vedle vás přisedl v restauraci ke stolu.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Raci rádi dávají zpátečku, ale ani ti se lásce na podzim nevyhnou. Potká je pravděpodobně někdy kolem října. Za jakých okolností ale hvězdy neodtajnily. Těžko říct, zda to bude někdo, koho v životě už mají, nebo nový objekt zájmu.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

S mužem s velkým M se Lvice potkají hned na začátku září. Setkání to bude nečekané, jelikož se bude jednat o nejnepravdě­podobnější osobu. Nebojte se. I když jste to nečekala, láska to bude tak veliká, že už se jí nebudete chtít nikdy vzdát.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Pro Pannu je důležité rodinné zázemí, proto potřebuje partnera, který bude chtít založit rodinu. Na toho dosud nenarazila, ale v listopadu se všechno změní. Dejte si ale pozor. Muž, kterého potkáte, bude sice vášnivý, ale do rodiny se nepohrne. Potkáte ho ale až na konci podzimu.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Váha pořád váhá, zda ten, koho už v životě má, je ten pravý. Neměla by se ale rozmýšlet příliš dlouho, jelikož jí pak Božský může frnknout s nějakou jinou, která se nezdráhá a neanalyzuje, zda bude vztah dostatečně kvalitní. Dejte na srdce, nikoli na rozum.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Sexuální dračice jsou Štírky odjakživa. Pokud s ní chcete strávit celý život, musíte se v posteli sakra snažit. Ženy v tomto znamení potkají svého milého v půlce podzimu. Už ale tak nějak vědí, o koho půjde. V minulosti s ním měly tu čest.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Střelkyně je na tom podobně jako Štírka. Ukrývá v sobě sexuálního ďábla, kterého je ochotná ukázat jen někomu, kdo jí už brzy zkříží cestu. Vztah bude sice převážně sexuálního charakteru, ale to Střelkyním nevadí.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Ženy v tomto znamení se vztahů bojí a neradi se vážou. Jakmile začne jít do tuhého, okamžitě se zdekují. To by ale dělat neměly, protože se tak o lásku připravují. Nezdráhejte se projevit city tomu, koho už znáte.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Žena v tomto znamení už tak trochu tuší, kdo je její láska, akorát že komplikovaný vztah na dálku jí nedovoluje prožít city naplno. V polovině září u ní ale propukne sexuální ohňostroj, protože svého milého potká na letišti, kam si pro ni přijede jako rytíř na bílém koni.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Ryby svého osudového muže už dávno znají. Je jen otázkou času, kdy se jejich cesty protnou. Občas by se měly totiž koukat i okolo sebe a nejen slepě dopředu. Věřte, že se to vyplatí. Zvláště v říjnu.

Mohlo by vás zajímat

Další články