Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

PODZIMNÍ HOROSKOP: Býk potká bývalou lásku, Štírům hrozí rozchod

Jak bude vypadat podzim?
Zdroj: wehearit
Podzim je za dveřmi a s ním i romantické procházky barevným listím. Jaké znamení se bude brouzdat samo a kdo dobrouzdá do postele? Hvězdy to vědí a prozradí vám to. Podzimní vrkání se opět blíží!

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Romantická láska není nic pro ně, ale užít si? Tím rozhodně neopovrhnou. Tento podzim projde jejich postelí i více holek najednou. Berani by si však měli dát pozor na ochranu. Hvězdy varují před nemocemi.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Býkovi se trochu připomene minulost. Opět totiž potká svou bývalou lásku, která pořádně zamíchá kartami. Býk bude celý podzim tak mimo z toho, že zapomene i včas chodit do práce.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Neposedný Blíženec se usadit nehodlá, i když ve skrytu duše možná tajně ano. V následujících dnech to ale začne vypadat na vážný vztah, hodí tam zpátečku. Vždyť si přece ani tolik neužil.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Rodina je pro něj nadevše a momentálně do toho prožívá dlouholetý vztah, který skomírá. Zkuste ho oživit třeba pravidelným chozením na večeři. Jste přeci romantici každým coulem! Zářijové dny doslova nabádají k večerní procházce a brouzdání listím.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Lvi se budou mít celé dny báječně. Jediné, co by měli trochu zbrzdit, by mělo být jejich ego. Lev by si měl uvědomit, že s takovou se nikdy v životě neseznámí ani nezamiluje.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Pannu čeká spontánní dovolená, která se vyvede na maximum. Zda to bude dovolená s vaším současným partnerem nebo kámoškou, to opravdu vědí jen hvězdy. Můžete se ale těšit na krásné podzimní dny. Pravděpodobně se podíváte na hrad!

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Znamení Vah by mělo přestat váhat a pochopit, že je čas na změnu. Jakmile jim to dojde, zamilují se lusknutím prstu. Hádejte kde? To nikdo neví. Láska číhá ale všude, takže to klidně může být v obchodě s jídlem nebo na úřadě.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Štír zažije nepěkné dny. Hrozí totiž velká hádka se současným partnerem a vypadá to i na rozchod. Zkuste si nejdříve bez emocí popovídat a uvidíte, že to nebude tak horké. Nechcete přece trávit romantické podzimní dny sami.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Střelec rád vydělává peníze a nenechá toho ani v září. Chodí tam dokonce tak často, že se mu začala líbit ta nová recepční, která u nich ve firmě dělá brigádu. Tady to vypadá na novou lásku! Dejte si však pozor, ať se to nedozví vaše manželka!

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Kozoroh se ještě nějak nevzpamatoval z nedělního novoluní, takže celé dny bude depresivně sedět doma. Milí Kozorozi, takhle opravdu zůstanete do smrti sami. Vyražte alespoň na procházku a brouzdejte se listím.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Vodnář je zamilovaný až po uši. Svého vztahu si váží a tak ho naplňuje, že se bude celé dny válet se svým partnerem na gauči a užívat si jeden druhého. V noci pak zažijí pořádnou jízdu v posteli. Vodnáři se mají na co těšit.

RYBY (21. 2. až 20. 3.) Osud jim hodí do cesty takovou kočku, že se z toho nikdy nevzpamatují. Začátek podzimu bude úplně jiný než celé léto, tak se na to připravte. Ryby si konečně zašpásují.

Související články

Další články