Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Podzimní doplňky pro muže: Zdraví, krása a vitalita v několika krocích

Podzimní doplňky pro muže: Zdraví, krása a vitalita v několika krocích
Zdroj: unsplash.com
Doplňky pro muže
Podzimní čas plný stresů, nemocí a pochmurné nálady může vzít za své, když pořídíte svému muži takové doplňky, díky kterým se bude dobře cítit jak na těle, tak na duchu. Protože nejen fyzické zdraví je důležité, a to především v dnešní vypjaté době!

Pokud chcete udělat svému partnerovi radost nějakým milým, praktickým a především potřebným překvapením, sáhněte po některém z našich doplňků, které vám představíme. No a jestli chcete, aby byl váš partner fit a svěží ve všech směrech, pak mu pořiďte všechny. Jejich účinky na sebe totiž navazují a síla se násobí!

Cholesterol pod kontrolou

Podle statistik má každý druhý dospělý Čech zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi. V celé Evropě je to 31 milionů osob starších 55 let. Už jen zvýšená hladina LDL cholesterolu je rizikovým faktorem pro vznik kardiovaskulárních onemocnění. S vysokou hladinou cholesterolu (tzv. hypercholesterolémií) pak souvisí celá řada onemocnění, která mohou mít fatální následky. Mezi ty nejobávanější patří infarkt či mozková mrtvice. To ovšem není ani zdaleka vše, cholesterol má neblahý vliv také na rozvoj hypertenze (vysokého tlaku), ischemické choroby srdeční (nedostatečné prokrvení srdečního svalu) či metabolického syndromu, který je kombinací několika zdravotních onemocnění, jež mohou ohrožovat nejen srdce, ale i život. Proto nesmíte nic neponechat náhodě a aktivně se snažte mít hladinu cholesterolu pod kontrolou, jelikož snížení hladiny LDL cholesterolu o 1 mmol/l znamená o více jak čtvrtinu nižší riziko kardiovaskulární příhody. K úspěchu pomůže zdravější a lehčí strava, omezení kouření, zvýšení pohybu a rostlinné steroly, jejichž vysokou účinnost na snížení hladiny cholesterolu prokázaly četné lékařské studie. Jejich ideálním zdrojem je doplněk stravy Naturevia Vegapure Cardio, který rostlinné steroly obsahuje. S ním a zdravějším způsobem života můžete dosáhnout až 30% snížení hladiny cholesterolu.

Péče o vytíženou pleť

Švédská skintech značka FOREO zaznamenala během jarní karantény způsobené nemocí COVID rekordní zájem o pečující pleťové produkty pro muže. Rozhodla se proto co nejdříve uvést na trh svou aktuální novinku – čistící a masážní přístroj LUNA 3 Men LUNA 3 Men se nově objevuje v koupelnách mužů, aby za ně pečovala o jejich vytíženou pleť. Stejně jako vám hodinky Rolex ukazují čas, Nespresso připravuje kávu a obleky na míru vás provázejí na schůzkách – LUNA 3 Men vyčistí a namasíruje vaši pleť během jediné minuty a téměř bez zvednutí prstu. Nová varianta aktuálního přístroje LUNA 2 Men v sobě spojuje všechny unikátní vlastnosti řady LUNA a navíc vám pomůže ušetřit čas i peníze.

Náramek podporující sebevědomí

Sebevědomý muž je vždy atraktivnější než bojácný tichošlápek, tím si můžete být jisti. Pokud má tedy váš protějšek, kamarád či kolega problémy s průbojností, nebojte se mu pomoci díky zázračnému náramku z minerálů Když totiž vyberete ty správné kameny, budou mu dodávat tolik potřebnou sílu a energii, pro jeho životní změnu. Ideální variantou je náramek z achátu krajkového, který seženete kromě dalších krásných šperků a doplňků na eshopu Svět minerálů. Achát je totiž velice stálý kámen, který dodává tělu citovou, tělesnou i rozumovou rovnováhu. Jeho nošením podporujete svou sebedůvěru. Achát také působí proti smutku, mírní deprese a dodává odvahu. Ze zdravotního hlediska pomáhá proti žaludečním vředům, posiluje imunitu a zlepšuje zrak.

Zodpovědná krása 2030

Spokojený muž je takový, který je sebevědomý a nebojí se stát si za svým postojem a názorem. Takový chlap používá stylové opakovaně plnitelné a použitelné hliníkové lahve na šampón, které nyní najdete u značek Head & Shoulders, Pantene, Herbal Essences a Aussie. Od roku 2021 tyto značky umožní 200 milionům evropských domácností lépe recyklovat, omezit odpad a opětovně používat obaly. Tyto kosmetické značky zavedou systém doplňování šamponových lahví, který se bude skládat z opakovaně použitelné 100% hliníkové lahvičky a sáčku z recyklovatelného plastu s náplní, jež obsahuje o 60 % méně plastu na 1 ml oproti klasické plastové šamponové lahvi. P&G Beauty se svým projektem Zodpovědná krása 2030 směřuje ke snížení spotřeby originálního plastu o 50 % v obalech šamponů a kondicionérů do konce roku 2021, kdy plánuje ročně vyprodukovat o 300 milionů kusů plastových lahví z originálního plastu méně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy