Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Podzim v Ulici bude hodně drsný: Komplikace po potratu a totální pád na dno!

V Ulici to bude opravdu hodně drsné.
+ Další 4 fotografie
I když je venku vedro na padnutí, v Ulici už podzim klepe na dveře. Do Ulice, jejíž čtrnáctá sezóna začíná už 20. srpna, přichází Linda Rybová (42) coby Blanka, neteř Vlasty Peška (Rudolf Hrušínský) a spolu s ní Jitka Smutná v roli její matky Marie. Poznáme konečně také rodiče Davida (Matouš Ruml), maminku Vlaďku ztvární Alena Mihulová a tatínka Dušana Zdeněk Julina. Rozhodně se máte na co těšit!

Nekonečný seriál Ulice měl přes prázdniny sice pauzu, ale už za pár dní se opět rozjede. S obyvateli nejznámější ulice v Česku letos prožijete již čtrnáctý podzim. Podzim plný emotivních shledání, nových lásek i nových zklamání.

Tereza s Davidem žijí přípravami na svatbu. Na ní by se měla konečně potkat celá nová rodina. Jenomže osud tomu chtěl jinak. Gábina se před prázdninami rozhodla pro potrat, aby přerušila poslední pouto s despotickým Alešem. To ale netušila, že ani interrupce jí klid nepřinese. Naopak.

Vlasta Pešek se před létem rozloučil s vnučkou Adrianou, která odletěla hledat štěstí do Austrálie, v životě se mu ale objeví jiná osudová žena, sestra Marie, se kterou nemají zrovna idylické vztahy.

Veronika a Martin Maléřovi oslavili dvacetileté výročí svatby, jednadvacátý rok přinese velkou zkoušku pevnosti jejich vztahu! Vydrží jejich manželství nejedno pokušení? Zdá se, že Bedřich s Ančou definitivně zakotvili s novými partnery. Je ale Aniččin Kaštánek tím pravým, který si jí dokáže vážit? A dokáže se Jindra spokojit s kamarádským vztahem s Bedřichem?

Vendula s Pavlíkem prožívají hezké a bezstarostné období zamilovanosti. Tedy prožívali by, kdyby jim do společného soužití věčně nežvanily jejich babičky Nyklová a Pelcová. Jejich dobře míněné rady způsobí pohromu.

Také Máru s Karlou čeká zkouška vztahu, jedna zásadní životní změna a také velké starosti o Márova tátu Luboše, který se ze dne na den ocitl bez domova. Na nové díly vašeho oblíbeného seriálu se můžete těšit už od 20. srpna.

Mohlo by vás zajímat

Další články