Nekonečný seriál Ulice měl přes prázdniny sice pauzu, ale už za pár dní se opět rozjede. S obyvateli nejznámější ulice v Česku letos prožijete již čtrnáctý podzim. Podzim plný emotivních shledání, nových lásek i nových zklamání.

Tereza s Davidem žijí přípravami na svatbu. Na ní by se měla konečně potkat celá nová rodina. Jenomže osud tomu chtěl jinak. Gábina se před prázdninami rozhodla pro potrat, aby přerušila poslední pouto s despotickým Alešem. To ale netušila, že ani interrupce jí klid nepřinese. Naopak.

Vlasta Pešek se před létem rozloučil s vnučkou Adrianou, která odletěla hledat štěstí do Austrálie, v životě se mu ale objeví jiná osudová žena, sestra Marie, se kterou nemají zrovna idylické vztahy.

Veronika a Martin Maléřovi oslavili dvacetileté výročí svatby, jednadvacátý rok přinese velkou zkoušku pevnosti jejich vztahu! Vydrží jejich manželství nejedno pokušení? Zdá se, že Bedřich s Ančou definitivně zakotvili s novými partnery. Je ale Aniččin Kaštánek tím pravým, který si jí dokáže vážit? A dokáže se Jindra spokojit s kamarádským vztahem s Bedřichem?

Vendula s Pavlíkem prožívají hezké a bezstarostné období zamilovanosti. Tedy prožívali by, kdyby jim do společného soužití věčně nežvanily jejich babičky Nyklová a Pelcová. Jejich dobře míněné rady způsobí pohromu.

Také Máru s Karlou čeká zkouška vztahu, jedna zásadní životní změna a také velké starosti o Márova tátu Luboše, který se ze dne na den ocitl bez domova. Na nové díly vašeho oblíbeného seriálu se můžete těšit už od 20. srpna.