Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Podzim je tu: Posilte svou imunitu a dejte chřipce a nachlazení sbohem

Imunita je velmi důležitý mechanismus, který chrání tělo před škodlivými vlivy. Pokud je naše imunita snížena, což je v tomto období dosti časté, nemoci na sebe nenechají dlouho čekat. Je tedy důležité přizpůsobit stravu a doplňky tak, aby vás podzimní neduhy obešly obloukem.

Existuje ale několik jednoduchých triků, jak imunitu trénovat, posilovat a učit ji bojovat s nemocemi. Kromě hygienických pravidel a správné životosprávy je důležité také užívat vhodné doplňky stravy, které s vaší obranyschopností udělají doslova zázraky.

Hygiena

Zde platí heslo, že všeho moc škodí. Neznamená to ale, že byste se neměli mýt nebo doma uklízet. Hygiena by měla být přiměřená. Sterilní prostředí není totiž pro nás ani děti vhodné, neumí si pak poradit s bakteriemi.

Pokud chcete předcházet chřipkám a nachlazení, začněte s otužováním.

Studené koupele

Zkuste otužování a uvidíte, že si na vás chřipka a nachlazení nepřijdou. Otužování má však svá pravidla, než s ním tedy začnete, rozhodně si nastudujte správný postup.

Správná výživa

Pokud správně, zdravě a vyváženě jíte, máte vyhráno. Zdravá strava totiž funguje jako zdroj makro a mikro živin a dalších látek důležitých pro správnou funkci imunity.

Doplňky stravy Allivictus je kvalitní český doplněk stravy vyrobený pouze z kvalitního českého a slovenského česneku, dnes již z vlastní kvalitní sadby.

Pokud chcete svou imunitu posílit co nejvíce, sáhněte po osvědčeních doplňcích stravy. Skvělým pomocníkem je v těchto případech česnek. Vyzkoušejte například česnekové kapky Allivictus, které již po velmi krátké době po aplikaci nejsou cítit z dechu ani potu konzumenta. Navíc je přípravek vyroben výhradně z kvalitního českého česneku a je zpracováván ručně a bez použití kovových nástrojů. Česnek totiž napomáhá k posílení přirozené obranyschopnosti organismu a je tradičně využíván k podpoře normální činnosti srdce a cévní soustavy a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

GREEN TRIO značky TOPNATUR je produkt, který v jediné tabletě obsahuje tři "zelené " potraviny. Chlorella, Zelený ječmen a Spirulina tvoří ideální kombinaci.

Dalším osvědčeným pomocníkem v boji s nachlazením jsou zelené superpotraviny Green Trio od společnosti TOPNATUR. Produkt obsahuje jedinečnou směs chlorelly, spiruliny a zeleného ječmene pro posílení imunity a obranyschopnosti. Zelený ječmen je skvělým antioxidantem a chlorella se doporučuje při jarních nebo podzimních detoxech.

BeFit působí především na imunitní systém, stimuluje ho, čímž se zvyšuje obranyschopnost. Díky tomu tělo lépe odolává okolním vlivům. Působí jako prevence.

Nesmíme zapomenout ani na čínské houby, konkrétně na produkt BeFit, jehož jsou hlavní součástí. Čínské houby jsou po staletí, ne-li tisíciletí známy svými blahodárnými účinky na naše tělo. Reishi, Shiitake a Maitake hrají tři hlavní role. Kromě polysacharidů jsou doplněny antioxidanty a vitamíny z plodů Acai.

Čerstvý vzduch

Čas, který strávíte na čerstvém vzduchu a sluníčku, se vám vrátí zpět v podobě velké podpory imunitního systému.

Fyzická aktivita

Správně zvolené cvičení, pohyb nebo jiná fyzická aktivita podporuje imunitu.

Pro posílení imunity je důležitý i pravidelný a klidný spánek.

Spánek

Ať už jsme jakkoliv zaneprázdněni, měli bychom si vždy najít čas na plnohodnotný spánek. Když ho nemáme, je naše tělo oslabeno a náchylnější k nemocem.

Léčivá síla minerálů

Křišťál je energetický posilovač, čistič, harmonizující a léčivý kámen, ochranný kámen proti negativním vlivům z okolí.

V dnešní době spousta lidí přišla na chuť také léčivým kamenům. Existuje spousta minerálů, které vám pomohou nejen s imunitou, ale i se sebevědomím, v partnerských vztazích nebo při těžkých životních okamžicích. Stačí se podívat na Svět Minerálů, kde se přesně dozvíte, s čím vám který léčivý kámen pomůže. No pak už si jen stačí vybrat ten správný šperk, který vám bude slušet a budete ho s oblibou nosit.

Související články

Další články