Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Podzim je tu a s ním i podzimní dovolené. Kam na ně vyrazit?

Zdroj: Cestolino s.r.o.
Dovolená
Podzim je populární období dovolených pro ty, kteří se chtějí vyhnout davům, vedrům a obecně si chtějí užít trochu více toho klidu. Letos s turismem zamíchala globální pandemie, v jejíž důsledku se populární turistické destinace doslova vylidnily. I proto jsou podzimní dovolené paradoxně bezpečnější než ty letní, riziko nákazy je totiž nižší a navíc ve spoustě zemí nadále platí zpřísněná hygienická opatření. A kam na takovou podzimní dovolenou vyrazit? Máme pro vás několik tipů.

Funchal, Madeira

Co třeba Funchal na prosluněné portugalské Madeiře? Toto malebné přístavní městečko je samo o sobě nádhernou dovolenkovou destinací, kterou navíc můžete využít i jako výchozí bod k poznávání hornatého vnitrozemí ostrova. Tipy na výlety po ostrově najdete na novém cestovatelském webu Tripduck.

Řecko

Mýtické architektonické skvosty s působivou historií, výborná středomořská kuchyně, divoká horská příroda a tyrkysové moře, to vše dotčené teplým sluncem pod dohledem bájných bohů z Olympu. Řecko je turistickou stálicí a nejinak je tomu i na podzim. Tipy na skvělé výlety hledejte na cestovatelském webu Cestolino.

Nice

Nakonec zde máme perlu jižní Francie – nádherné Nice ležící mezi Cannes a Monakem. Pokud vás láká objevovat půvaby francouzského Azurového pobřeží spolu s vůněmi a chutěmi Provensálska, neváhejte ani minutu a vyrazte ochutnat místní speciality, obdivovat nádhernou architekturu a užít si křišťálově čisté moře. Se vším vám pomůže cestovatelsky web Tripduck.

Související články

Další články