Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

PODVRH! Našli jsme 2. verzi finančního vyrovnání Plekance: Kdo od Lucie z něj chtěl udělat vyvrhele?

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
+ Dalších 22 fotografií
To se ale dějí věci! O víkendu se na sociálních sítích začaly šířit hodně zvláštní zvěsti, které jako by měly za úkol pošpinit dobré jméno hokejisty Tomáše Plekance (35). Dokonce se objevil i jeho návrh finančního vyrovnání pro Lucii Vondráčkovou (38). Kdyby bylo pravdivé, hokejista by na svých dvou synech až sprostě šetřil. Redakce eXtra.cz má ale v rukou úplně jinou verzi, jež vyznívá mnohem lépe. Jeden z dokumentů je jasný podvrh!

Text v podobě fotky se objevil na sociální síti Františka Vondráčka, což je Luciin vzdálený příbuzný. Jako by se tady už ani nikdo nesnažil skrývat, že do pléna hází špínu na Tomáše!

Dokument sice již zmizel, stejně jako další Vondráčkovo tvrzení o tom, že Tomáš Lucii držel zkrátka, ale redakce jej má k dispozici.

Stejně jako ten, který jsme získali vlastní cestou. Od sebe se liší dost zásadně. V tom našem totiž proti původnímu nechybí celé odstavce, jež Plekance vyviňují z pozice držgrešle.

„Váš manžel navrhuje, aby nezletilé děti byly svěřeny do Vaší péče s tím, že bude povinen přispívat k Vašim rukám na jejich výživu měsíčně částku 35.000,– Kč nezletilému Matyášovi a částku 25.000,– Kč nezletilému Adamovi,“ stojí v návrhu, který podle našich informací poslal Lucii advokát.

Někdo tu falšoval!

V druhém dokumentu ze sociální sítě se přitom píše jen o pětadvaceti tisících pro obě děti. Podle nás je ale šedesát tisíc pro šestiletého klučinu a jeho tříletého bráchu naprosto výborná částka!

Zvlášť když nechybí další odstavce, které jako by z druhého dokumentu někdo záhadně vymazal, aby z Tomáše Plekance udělal hyenu.

„Můj klient je mimoto připraven hradit veškeré náklady, které vzniknou v souvislosti se vzděláváním Vašich dětí na školách jak v České republice, tak i v zahraničí. Můj klient je rovněž připraven podílet se na i mimořádných výdajích nezletilých, které se mohou do rozvodu i po rozvodu manželství vyskytnout, například na nákladech na cestování, dovolenou, sport či jiné volnočasové aktivity,“ stojí v návrhu.

Hra s fakty?

Proč si ale někdo pohrává s fakty? Falešný musí být buď jeden, nebo druhý dokument. Z našeho úhlu pohledu ten zkrácený, aby vzbudil dojem, že Tomáš je nezodpovědný a lakomý táta. Protože advokát Lucce poslal dokument nejen klasickou poštou, ale zároveň i emailem, stačilo ho otevřít a mazat. Může to být ale i naopak, že někdo od Tomáše připisoval? To se brzy dozvíme.

Zatím tu ale spíš z druhé strany chodily informace, které nás nechávají na pochybách, jestli je Lucie Vondráčková taková správňačka.

Po osudu dokumentu budeme dál pátrat a naše čtenáře brzy budeme informovat o výsledcích.

Mohlo by vás zajímat

Další články