Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Podvody v rozvodu Vondráčkové a Plekance: Kdo a proč se lidem snaží lhát?

+ Dalších 20 fotografií
GLOSA: Čtenáři, které zajímá život úspěšných sportovců a umělců, mají žně. Prakticky denně se dozvídají nové pikantnosti ze života jednoho z nejslavnějších celebritních párů, Tomáše Plekance (35) a Lucie Vondráčkové (38). Jenže čím dál víc se na veřejnosti objevují lži, které dodávají celé rozvodové válce hořkou příchuť. Kdo a proč si nám vymýšlí?

Autor těchto řádků dal svůj názor ohledně rozvodu už několikrát jasně najevo. Je zbytečné se opakovat, takže si můžete sami přečíst deset důvodů, proč zpěvačce už nevěří ani Ň.

Falešný dokument

Teď přibyly další pochybnosti. Její kamarád, spolupracovník a příbuzný František Vondráček zveřejnil dokument, který měl ukázat, jaká je Pleky hyena, když na obě děti nabízí „jen“ pětadvacet tisíc a k tomu byt za 25 milionů. Nicméně později se ukázalo, že existuje i druhá verze.

V ní je místo 25 hned 60 tisíc, navíc slib, že bude platit veškeré výdaje na děti. Takže za koníčky, sport, dovolené, školné, prostě všechno. A za šedesát tisíc korun na měsíc se každý dobře nají a obleče i v Kanadě.

Co je podvrh?

Je jasné, že jeden z papírů je padělek. Buď má uškodit Plekancovi, aby to vypadalo, že na dětech škudlí, nebo mu naopak pomoci, aby to působilo tak, že na ně chce dát víc, než si lidi představují.

Podle našich zpráv mají Lucie i Tomáš skutečný dokument k dispozici ve formátu dokumentu Word, takže kdyby jeden z nich chtěl, promazání odstavců (či jejich přidání) by bylo otázkou pár vteřin či maximálně minut.

Hledá se viník

V neprospěch Lucie však hovoří několik věcí. Jednak zkrácený dokument uveřejnil její příbuzný, za druhé při krácení zmizela i pasáž týkající se její kamarádky, která má dlužit Plekymu dvě stě tisíc dolarů. Náhodička, co? Hokejista chtěl peníze blahosklonně převést na manželku s tím, ať si je klidně vymůže. A právě oněch dvě stě táců s úroky je asi ta částka, o které se hovořilo jako o pěti milionech v hotovosti.

Další věc: i Plekancův advokát potvrdil, že poslal dokument s výživným šedesát tisíc. U Vondráčkové byl podle všech dostupných informací ohledně dokumentu patrný vývoj. Nejdřív prý tvrdila, že má jen „skromnější“ narovnání, nyní zase říká, že získala obě. Na papíře má mít šedesát, v emailu 25.

Proč nechala šířit lži?

Je to tedy slovo proti slovu. Že by se ale právník dopustil veřejně lži, to se mi nechce moc věřit.

Proč tedy ale Lucie Vondráčková (38) nevystoupila a nedonutila příbuzného, aby, když říká á, řekl i bé a upozornil na druhou verzi?

Záhadné mlčení Vondráčkové

Tak ráda se svěřuje na Facebooku se svými pocity, klidně proto nyní mohla udělat vůči manželovi vstřícné gesto a fanynkám oznámit, že jí otec jejich dětí nabídl víc, že ta šířená verze je patrně pracovní. Jenže bylo ticho po pěšině. Jako by se tu někomu náramně hodilo, že Tomáš je za lakomou sketu.

A jak se František Vondráček ke zkrácené verzi dostal? Kdo mu ji svěřil? Fakt ne ten, kdo chtěl z hvězdy NHL udělat držgrešli, i když třeba věděl, že tak to třeba vůbec není? Franta bude asi těžko tvrdit, že k němu doputovala potrubní poštou. Snad mu ji někdo opravdu schválně nepodstrčil!

Ukáže se pravda?

Fakt samé otázky a žádné odpovědi!

Dřív nebo později se snad ukáže pravda. U soudu totiž ani jedna strana lhát nebude. Aspoň doufáme!

Mohlo by vás zajímat

Další články