Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Podvodníka nahradil fešák: Barbara z pořadu Vem si mě má nového muže

+ Dalších 8 fotografií
láska
Mnozí mají v živé paměti hvězdu z pořadu Vem si mě Barbaru Kautmannovou (42), která má důvod k úsměvu... Má nového muže! Barbara sice před lety v televizní show vyhrála a s podvodným milionářem Michalem Červínem (49) zplodili dceru Rozárku, ale jejich láska neměla dlouhého trvání. Červín skončil za podvody v kriminále, Barbara se musela uplatnit jako samoživitelka. Teď se v jejím životě ale vše otočilo.

Barbara s pohledným filmařem a producentem Petrem Kellerem už randí několik měsíců. Dlouho ale mlčeli, i když společně byli v O2 aréně na premiéře nového Vivaldiana Michala Dvořáka. Teď se oficiálně jako pár objevili v Karlových Varech, kde se společně prošli po červeném koberci.

„Dobře, je to tak, že jsme spolu od února. A jsme šťastní,“ řekla eXtra.cz krásná Barbara, která je jistě ráda, že si Petr rozumí i s její dcerou. Prý společně vycházejí skvěle. Zatím pár spolu nebydlí, ale brzy se to změní.

Mohlo by vás zajímat

Další články