Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Podvodník Karel z Prostřena v slzách! Rozešla se s ním životní partnerka

Karel je smutný z rozchodu.
Zdroj: Facebook.com, TV Prima
+ Dalších 14 fotografií
Od úterý nemá moc důvodů k úsměvu. Karla Ondrku, kterého si lidé zapsali jako podvodníka z kulinářské show Prostřeno, opustila partnerka. Důvodem jsou údajně dlouhodobé problémy v komunikaci.

Proslavil se tím, že v pořadu televize Prima předstíral, že má Tourettův syndrom. Také tvrdil, že má doma slepici jménem Babiš a že ho přitahují ženy nad hrobem. Nakonec se ukázalo, že šlo o podvod. Karel Ondrka se proslavil jako najatý herec a vypadalo to, že jeho cestě za slávou nic nebrání.

Včera zažil obrovské životní zklamání. Opustila ho přítelkyně, se kterou žil dlouhé čtyři roky. „Ano, opustila mě, už spolu nebydlíme,“ přiznal redakci eXtra.cz Ondrka. Důvodem rozchodu jsou dlouhodobé komunikační problémy. „Dlouho po mně požadovala, abych něco řešil a já jsem na to kašlal. Tak přetekl její pohár trpělivosti,“ vysvětlil Karel.

Jeho profil na sociální síti zdobily před časem snímky ze svatby. Karel eXtra.cz ale vysvětlil, že nešlo o úřední svatbu, ale o veselku jen pro přátele. „I to byl důvod, proč jsem jí říkal ženo. Úředně jsme se nikdy nevzali,“ uvedl Karel.

Jestli jde o další podvůdek nebo o smutnou realitu, zjišťujeme a připravujeme pokračování.

Související články

Další články