Svět je v šoku z fotografií Íránky Sahar Tabar, která podle svých slov podstoupila 50 operací, aby se co nejvíc podobala Angelině Jolie (42). Jenže výsledky měly dopadnout tragicky a žena skončila znetvořená. Vzhled mrtvolného skřeta ji nicméně vynesl mezi nejsledovanější osoby na internetu.

Nízká váha, skřetí nos a tvář monstra! Takhle Sahar dopadla po údajných zásazích plastických chirurgů. Její příběh se však nepozdává stovkám lidí, kteří spekulují o tom, že jde o velký podvrh, kterým nás žena všechny napálila.

Nesrovnalosti se týkají už ženina věku. Nikdo stoprocentně neví, kolik jí přesně je. Jednou se uvádí devatenáct, jindy zase devětadvacet let, ale pravda bude možná někde úplně jinde.

Zároveň se lidem nepozdává, že by obyčejná dívka z Íránu měla tolik peněz, aby si mohla dovolit tolik plastik. Domněnky, že současná vizáž Sahar je jen kombinací dobré hry s makeupem a plastového nosu z krámku s žertovnými předměty, jsou sice nepodložené, ale při detailním pohledu na fotky vůbec nezní nepravděpodobně.

Je tak docela možné, že si Sahar vystřelila z celého světa a kauza je největším podvodem letošního roku. Přestože se lidé rozdělili na dvě poloviny a velká spousta z nich mladé Íránce věří každé slovo, na názorech táboru jejích odpůrců určitě něco je.