Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Podvod na Mareše v novém videu Kazmy: Jágr mu dal pěstí a z ostudy se snaží vybruslit charitou a písní

Kazma a Leoš Mareš…
Zdroj: reprofoto Stream.cz/OMS
+ Dalších 44 fotografií
Před uvolněním nejnovějšího dílu One Man Show lidé, co byli do přísně utajovaného natáčení zasvěceni, hovořili o tom, že to rozhodně přebije i díl o Prostřeno!, který řešila celá republika. Povedlo se, nebo si Kazma (33) po průšvihu s fingováním hrůzně působící nehody na Leoše Mareše (42) uřízl další ostudu?

„Bude to nejlepší díl série, nic lepšího Kazma ještě neudělal,“ hlásili nám lidé ze štábu před odvysíláním. Při utajené premiéře pro celebrity unikly další informace.

Prý chtěli udělat z Leoše hrdinu

O půlnoci z úterý na středu Seznam nový díl pořadu uvolnil a všichni se tak mohli podívat na to, jak celá habaďůra na Leoše Mareše detailně probíhala. Na falešné nehodě na místě pracovalo přes třicet lidí, týden předtím sledovali každý Leošův pohyb nejen v bytě a několik dní celý podvod do posledních detailů nacvičovali.

Po samotné akci, která působila velmi věrohodně, přišly záběry z pozdějších námluv s Leošem, který v šoku předání auta slíbil, za pár hodin později se ale otřepal a chtěl se dohodnout, že štábu kvůli natáčení ferrari jen půjčí. Celá story nové One Man Show je postavena na tom, že Kazmovi lidé od začátku věděli, že Leoš nikomu sporťák za osm milionů ani dát nemůže, protože ho má od leasingovky. Prý chtěli jen ukázat, jaký je Leoš frajer, když zastavil u nehody, což udělá jen jeden z deseti (odtud známé symboly nejen z Kamilova Instagramu 1/10).

Nejvýpravnější videoklip desetiletí?

A celé video údajně vzniklo jen proto, aby na tuhle skandální věc ohledně nehod upozornilo, štáb prý nikdy Leošovi (42) auto sebrat nechtěl, mělo jít pouze o hecovačku. A aby bylo pozitivní poselství celé půl roku připravované akce zdárně dokonáno, přišla omluva Leošovi, který byl pro Kazmu odmala vzorem, zároveň taky probíhá bezpečnostní kampaň za podpory ministra dopravy a desítky známých umělců natočily velmi nákladný videoklip (možná nejvýpravnější za posledních deset let), trochu překvapivě o tom, aby lidé nepsali ošklivé věci na cizí zdi.

Bartoškovi se patrně nelíbilo, jak se do něj po fingování nehody pustila půlka republiky.

Jágr mu dal tečku

Možná nejoriginálnější z celé nové show je pak na začátku Kazmovo (33) pomlouvání Jardy Jágra, který se najednou objeví a dá moderátorovi fingovanou pěstí.

Jestli se ale Kamilovi podařilo zdánlivě beznadějnou situaci, z níž na první pohled vůbec nejde vybruslit, nějak zachránit a využil um skvělé sebepropagace nějak ve svůj prospěch, to si musí každý posoudit sám.

Související články

Další články