Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Podvod na diváky? Soutěžící ze Zlaté mládeže mluví o manipulaci televize!

MikeJePan
Zdroj: reprofoto ČT
+ Dalších 32 fotografií
Zkušení sledovatelé českých reality show už za ta léta vysílání takových pořadů moc dobře vědí, že stačí párkrát virtuálně šmiknout střihačskými nůžkami a i z nejsvětějšího člověka ve vesmíru je rázem reinkarnace Stalina. Jeden ze soutěžících ze Zlaté mládeže nyní tvrdí, že stejný osud potkal i jeho!

Jde o jednadvaceti­letého MikeaJePana, kluka, který má mnoho příznivců kvůli svým velmi kontroverzním videím s městskými strážníky, ale zároveň i hodně odpůrců. Ti si myslí, že je nafoukaný a neskutečně drzý floutek, který by měl dostat přes prsty.

Druhou skupinu jistě musel potěšit první díl reality show, v níž byl Mike prezentovaný jako netáhlo první kategorie. Zatímco jiní třídili odpad, on se na práci zvysoka vykašlal. Jako by jeho manažerské ručičky nesnesly trochu práce rukama.

Bylo to ale skutečně tak? Mike tvrdí, že ani náhodou a de facto tvůrce Zlaté mládeže obviňuje ze záměrné manipulace s natočeným materiálem.

„Televize to divně sestříhala. Úplně tam vynechali to, že předtím, než jsme šli do třídírny odpadů na noční směnu, jsme přes den pracovali jako popeláři. Pak jsme nějakou dobu spali, v třídírně jsme pak dělali dvanáct hodin v kuse. Štáb točil až poslední tři hodiny, kdy už jsem byl vyřízenej,“ vysvětlil eXtra.cz Mike.

Buď jak buď, jeho fandy to nějak netrápí a naopak pro své neobdivovatele bude týpek arménského původu živící se pojištěním proti pokutám dál nemakačenko a budižkničemu.

Související články

Další články