Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Podvod na diváky MasterChefa 2020? Nova vysvětluje, proč plačící Pavlína nevypadla

Podvod na diváky MasterChefa 2020? Nova vysvětluje, proč plačící Pavlína nevypadla
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
masterchef
V posledním díle kulinářské show MasterChef 2020 se utkalo 6 nejlepších kuchařů Česka o postup do dalšího kola. Porota již na začátku celého dílu jasně avizovala, že na konci jeden soutěžící MasterChefa opustí. Jakmile ale nastala situace, kdy před porotou stála samotná Pavlína a ostatní byli na balkóně, tak přišel prakticky pro všechny diváky pořádný šok. Porota se totiž rozhodla, že Pavlína postoupí a nikdo tak toto kolo nevypadne. Diváci se samozřejmě okamžitě začali bouřit a TV Nova pro eXtra.cz vysvětlila, k čemu vlastně došlo.

Úterní MasterChef naštval spoustu diváků tohoto jinak oblíbeného kulinářského pořadu. Porota si pro 6 soutěžících připravila doslova emoční kolotoč. Pod tajemnou bedýnkou každý z nich našel suroviny, které jim vybrali rodinní příslušníci.

Soutěžící jsou v show již několik měsíců a když se mohli konečně setkat s rodinou, naprosto je to odrovnalo. A nebyli jediní. Slzy dojetí neudržel ani nejmladší z porotců Přemek Forejt Na Forejta připadl úkol doprovodit do kuchyně MasterChef pomocníky Pepy Nemravy

Dojemné setkání Pepy a jeho dvou krásných dcer dostalo Přemka natolik, že neudržel slzy. "Já už to nechci dělat, já to fakt nedávám. Fakt bulím. Ty vole, ty jsi tam nebyl s nimi," přiznal Přemek.

Jakmile došlo na vyřazování a všichni soutěžící se dostali na balkon kromě Pavlíny Lubojatzky, stalo se něco neočekávaného. Pavlína ze všech nejvíce zkazila sladký dezert, ale porota se rozhodla, že ji přesto pustí dál.

Než ovšem tento verdikt zkušení kuchaři vyřkli, Pavlína spustila svůj klasický lítostivý pláč a lidé na sociálních sítích se shodují na tom, že si cestu do dalšího kola opět vybrečela.

Chtěli jsme, aby soutěžící bojovali do poslední chvíle

Po skončení dílu MasterChefa, ve kterém nikdo nevypadl, se na sociálních sítích rozhořela ostrá diskuze lidí, kteří Pavlínu vyloženě nesnášejí. "Nemám slov. To, co předvedla porota za komedii a Pavlína za blivanec, tak to přehnali. Ona musí k*uřit snad všem, celému štábu, protože to není možné," psal jeden z rozhořčených komentujících.

Televize Nova ovšem poskytla redakci eXtra.cz vyjádření, ve kterém vše vysvětluje. "V rodinných výzvách podle pravidel soutěže účastníci nevypadávají. Bylo tomu tak i v minulé řadě, kdy soutěž v daném díle neopustila Lea Skálová. Nechceme rodinné příslušníky vystavovat stresu a frustraci z toho, že by jejich blízký soutěž opustil před jejich zraky. Na druhou stranu soutěžící tuší, že vypadávat nebudou, ale protože chceme, aby bojovali do poslední chvíle, držíme je v nejistotě. Z těchto důvodů tedy ani včera nikdo v soutěži neskončil," uvedla Nova.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy