Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Podvod na diváky? Jak je to doopravdy se soutěží Chcete být milionářem?

Vašut vítá diváky. Ale kde?
Zdroj: TV Nova
Soutěž Chcete být milionářem měla být tuhle sérii naprosto dokonalá. A to tak dokonalá, že nestačilo ani české studio. Bylo potvrzeno natáčení v Německu, kam se posléze vozí čeští diváci. Televize Nova informaci přiznala tíhou dotazů od diváků.

„Premiérové díly soutěžní show Chcete být milionářem? se natáčely v německém Kolíně nad Rýnem. Abychom pro diváky připravili co nejlepší show, využili jsme tamní studio, které patří k nejšpičkovějším v Evropě. V publiku pořadu však sedí Češi, které produkce do Německa dopravila spolu se soutěžícími,“ informovala diváky na iDnes.cz ze televizi Nova Anna Suchá.

Soutěž si během vysílání získala velkou oblibu a tak se produkce snaží o to nejlepší. Tak snad jsou diváci v publiku opravdu Češi, protože během nápovědy, kdy se soutěžící může zeptat přítomných diváků, by neznalost jazyka byl opravdový oříšek.

Související články

Další články