Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Podvod Kazmy na Leoše? Strašná ostuda, tohle už Kamil nijak nezachrání!

Podvod Kazmy na Leoše? Strašná ostuda, tohle už Kamil nijak nezachrání!
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 77 fotografií
Nafingoval nehodu, aby populárního moderátora dostal z trabantu do jiného vozu a díky tomu údajně pro charitu získal mnohamilionové luxusní fáro Leoše Mareše (41). Jenže podle Davida Zápala je to tentokrát už od Kamila Bartoška (32) přeháňka, kterou mu moc lidí asi neodpustí!

Jsem možná naivní jako čerstvé luční kvítí, ale od začátku mi na konstrukci, že jsou oba pánové domluveni a hrají s veřejností jenom hru, něco nesedělo.

Že by Leoš den před koncertem v O2 areně, což je velká zodpovědnost, šel fakt do rozpoutání aférky, která se chtě nechtě musela dotknout jeho programu, který se měl týkat v té době plánování celé koncertní show? To mi k němu nejde.

Leoš je solitér. Svou práci umí, zvládá skvěle sebepropagaci, nepotřebuje k tomu pomoc od dalšího silného hráče. A taky by to bylo nebezpečné. Kamil Bartošek je hodně soutěživý chlapec a jestli rovnou natáčí i nový díl One Man Show, víme moc dobře, jak to dokáže nakonec podat tak, aby on byl za kinga a ten druhý třeba za nachytanou trubku.

Když tedy přijmu předpoklad, že nešlo o spiknutí dvojice, co si z aférky odnáším?

Kazma to odnese

Určitě ne znechucení Kazmou. Jistě, nechtěl bych být na Leošově místě a nervovat se při skvěle zaranžované autonehodě, člověka se slabším srdcem by to dokonce mohlo skolit.

Ale na druhou stranu je fakt, že šoubyznys už takový je. Jednou si uděláte srandu vy z někoho, druhý den někdo z vás. A navíc když to byť falešně navléknete na charitativní podtext (viz třeba Kazmovo Prostřeno – skvělá show, ale věříte tomu, že skutečně šlo primárně o propagaci Tourettova syndromu), lidstvo vám to spolkne s návnadou.

Stejně jako falešného Jima Carreyho a pak špatně zrežírované dotáčky, které měly někoho ztrapnit, ale byly tak nevychytané, že hned každý poznal, že šlo o podvod

Na druhou stranu si vůbec nemyslím, že by to rozdýchali fanoušci. Ti by dali milému Kamilovi odpuštění jen ve chvíli, kdyby Mareš řekl, že to byla společná legranda. Jinak nikdy.

Proč mu neodpustí?

Řada z obdivovatelů to má za odpornou prasárnu, která už překročila všechny hranice. O fandech přímo Leoše ani nemluvě. Ti většinou svůj idol poslouchají za volantem z rádia, a tak se jim muselo udělat dvakrát tak rudo před očima při představě, že by něco podobného potkalo i je.

Pro Kazmu to může mít následky. I když on je šikovný chlapec a než nový díl vydá, určitě to vymyslí tak, aby to vypadalo, že je nad věcí. Byť by tam bylo ohýbání reality, lidé mu to sežerou i s navijákem.

Celá kauza, pokud fakt není hraná (v téhle branži je možné všechno a je být potřeba ve střehu a nikomu nevěřit), ukazuje další podstatnou věc: Leoš se vážně změnil.

Leoš se změnil

Kdyby se ho fakt takhle Kazma snažil podfouknout, nikdo by se mu nemohl divit, pokud by vydal video, v němž by byl vulgární až na půdu a Kazmu úplně zadupal do země.

Místo toho jen popisuje a je smutný. To je ta pokora, o které jsem psal už nedávno

Bůhví, jestli je to úbytkem testosteronu se zvyšujícím se věkem, nebo prostě zmoudřel. Podle mě to druhé. A i to je vlastně pozitivní.

Podle mě ale stejně celá kauza ještě zdaleka nekončí a bude se o ní mluvit. Tak už se těším na další překvapení. Ať vymyšlená, nebo pravá!

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy