Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Podvedl přítelkyni s kadeřnicí. Proč Koukalová pak odešla od manžela?

Podvedl přítelkyni s kadeřnicí. Proč Koukalová pak odešla od manžela?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Rozvod
Manželství Gabriely Koukalové (30) a Petra Koukala (34) se rozpadlo jako domeček z karet. Bývalá biatlonistka informovala, že měli odlišný pohled na svět. Dále to ale nespecifikovala. Podle nedávné zpovědi Petrovy ex Lucie Šilhánové byl Koukal pořádné kvítko. Lucii dokonce podváděl s její kadeřnicí.

Již delší měsíce se spekulovalo o možném rozpadu manželství Gabriely a Petra Koukalových. Po nějakém čase se krize potvrdila, když ve středu bývalá biatlonistka postla snímek vesmíru, u kterého zanechala vzkaz, v němž všechno vysvětluje.

Vyjádření Koukalové

"Jako partneři jsme se rozešli již před několika měsíci a žádost o rozvod je tak pouze formálním krokem. Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné. Možná jsme to pochopili až pozdě právě proto, že jsme na začátku našeho vztahu kvůli náročnému sportovnímu programu nesdíleli stejnou domácnost a netrávili spolu tolik času. Věřím, že si ze společného času, přeci jenom šest let není krátká doba, neseme nejen důležitou životní zkušenost, ale především mnoho pozitivních zážitků a pěkných chvil," napsala Koukalová na sociální síti.

Koukalová to však více nepřiblížila. Co tedy znamenají odlišné představy o partnerském životě? Expres.cz upozornil, že by nápovědou mohla být nedávná zpověď Lucie Šilhánové (39), která se dříve po boku Petra objevovala.

Šilhánová o Koukalovi

Moderátorka Evropy 2 se o Koukalovi rozpovídala v dubnovém rozhovoru v rámci projektu Bez frází a nenechala na něm nit suchou. Podle Šilhánové je to nenapravitelný nevěrník a manipulátor. "Uháněl mě asi rok, ale já s ním nejdřív nechtěla mít nic společného, protože ho předcházela pověst kluka, který je tu pro každou holku. Chápejte to doslova. Nakonec jsem se do něj zamilovala v období, kdy si procházel hodně těžkou osobní krizí. Sama jsem se nabídla, že mu pomůžu překonat jeho vážné zdravotní problémy, a myslela jsem si, že si srovnal životní hodnoty a změnil se," začala vyprávět Šilhánová. Petr se zrovna v té době léčil s rakovinou varlat, kterou úspěšně porazil.

"Byla jsem blbá. Dál dělal přesně to, co se o něm tradovalo, a to ve velkém... Náš vztah skončil po dvou a půl letech, když jsem zjistila, že mě podvádí i s mojí kadeřnicí. Bral si ji dokonce k nám domů. Neměl potřebu si ani zaplatit hodinový hotel nebo penzion a já chtěla zvracet ještě dlouho poté, když jsem si představila, co se u nás doma muselo dít. Ta holka se do něj zamilovala, takže mi nakonec sama o všem řekla. Došlo mi, že zdaleka nebyla jediná," pokračovala Lucie.

Lucie o Petrovi nemluví vůbec hezky a zřejmě k tomu má i důvody. "Jakmile jsme se definitivně rozešli, tvrdil mi, že navštěvuje doktory, že jde o hlubší problém, se kterým mu neumí pomoct ani odborníci. Brečel přede mnou vždy a často, používal sebelítost jako zbraň. Párkrát přišla sebemrskačská zpráva o tom, jak obdivuje lidi, jako jsem já, kteří ostatním neubližují a můžou se na sebe každý den podívat do zrcadla... Hodně hrál na city, ve finále byl přitom spokojený a jen se mnou manipuloval," líčila Lucie.

"Po rozchodu jsem se ale stejně zavřela na tři dny doma a jen jsem pila a zvracela, pořád dokola. Ta představa, že jsem byla součástí jeho orgií, mě nutila dostat ze sebe všechno ven, abych se pročistila," doplnila Šilhánová.

Koukalová to stále vidí růžově

I když se Koukalová s Petrem rozvádí, stále to vidí růžově. Gabriela se s manželem totiž rozchází v dobrém. Aspoň to tedy tvrdí. "Vzhledem k tomu, že jsme dva rozumní lidé a mluvíme spolu, doufám, že se i po oficiálním rozhodnutí odejít z manželství dokážeme domluvit a pokračovat v přátelském duchu," dodala Koukalová ve svém prohlášení.

Jestli si Gabriela prochází nebo procházela tím stejným čím Šilhánová, může být jen předmětem spekulací.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy