Na webu eXtra.cz jsme jako první uveřejnili, že za rozchodem Borhyové a Hrdličky je zřejmě nevěra – psali jsme ZDE.

To jsme ale netušili, co se strhne. Některé hlasy tvrdí, že Hrdlička trávil moc času se svou kolegyní Innou Puhajkovou – psali jsme ZDE.

Jenže se zdá, že Hrdlička měl holek v merku více. A je to pochopitelné. Mladý, krásný kluk, kolem kterého se točí sexy holky, a doma unavená dvojnásobná matka? To nemohlo v delším časovém horizontu dělat dobrotu.

Hrdlička si prý užíval i s nějakou servírkou. „Lucie dlouho nic netušila, ale pomalu si dávala dohromady střípky. Nedávno se měla dozvědět o nějaké servírce, se kterou ji měl podvádět. To už nevydýchala,“ napsal portál expres.cz. Hotové orgie se prý odehrávají v pražském klubu Infinity, který patří Hrdličkovým rodičům. Podle webu Blesk.cz se tam Hrdlička sešel s Innou Puhajkovou (29).

Ale ve hře jsou prý i další dívky. „Pravidelně vymetá pražské bary, kde se muchluje s mladými holkami. Většinou jsou to blondýnky. Naposled to bylo minulý víkend ve známém klubu,“ pokračuje zdroj deníku Blesk.

Také jste měla něco s Michalem Hrdličkou? Je to dobrý milenec? A kde jste se scházeli? V luxusním hotelu? Ozvěte se na redakce@extra.cz.