„Pořád se mi jen omlouvá, ne za nevěru, ale za způsob, jakým jsem se o ní dozvěděla. Pořád říká, jak jsem si to nezasloužila, že nikdy nechtěl, aby se to stalo takhle a že ho ty bulvární snímky budou pronásledovat do smrti,“ rozpovídala se Melissa.

Melissa je Jeremyho manželkou osm let, porodila mu dvě děti a přestála i období, kdy byl Jeremy ve vězení. „Naše manželství nebylo ideální, ale tohle byl opravdu šok. Ráno jsem se prostě probudila a viděla, že mi přes Instagram někdo úplně cizí poslal fotku mého manžela, jak se líbá s cizí ženou,“ Melissa dále popsala, že se jí v daný moment zhroutil celý svět.

„Byla jsem tak ponížená, vůbec jsem nechápala, co se to děje, myslela jsem, že Jeremy pracuje,“ vysvětlila raněná manželka. Dokonce se prý Jeremymu snažila okamžitě dovolat, ale ten byl nedostupný. Zpětně pak tvrdil, že mu nefungoval telefon, což je zjevná lež, vzhledem k faktu, že byl zachycen, jak mimo jiné doslova visí na telefonu.

Melissa měla také co říci k Jeremyho milence Chloe. „Já vím, že za to mohou oba, ale buďme upřímní, ona věděla, že je ženatý. Nechápu, co za ženu by dokázalo jiné ženě vědomě takhle ublížit. Samozřejmě, že jsem na ni naštvaná. Stejně jako na něj. Ani jeden z nich ani nepomyslel na děti, jaké to pro ně bude. Vždyť ty jsou v tom všem naprosto nevinně.“

Na dotaz, co bude s jejich manželstvím teď měla Melissa jasnou odpověď: „Řekla jsem mu, že náš vztah je u konce, že už není možné ho zachránit a že chci rozvod. Souhlasil.“

Meeks svou aférou rozhodně na popularitě nezískal, ba naopak, drtivá většina fanoušků ho začala nenávidět a posílat mu peprné vzkazy. O takovouto publicitu jistě bývalý vězeň moc nestál. Tak snad mu to za to stálo.