Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

PODVEDENÁ Anička si to jde vyříkat s těhotnou Jindrou: Dojde na PĚSTNÍ souboj? POTRATÍ snad Bedřichova bokovka?

+ Další 4 fotografie
Bedřich konečně ulehčil svému svědomí, když prozradil Aničce, že čeká s Jindrou dítě. Její reakce asi nikoho nepřekvapila. Naprosto rozzuřená popadla Bedřicha, jednu mu vrazila a utekla do ložnice. Sukničkář Bedřich se snažil Anči celou situaci vysvětlit, ale ta se ohradila slovy, že ho zabije. Nyní jako správná ženská má namířeno k Jindře a chce vědět vše. Jak tohle setkání dopadne?

Ulici máme zase veselo. Nevěrník Bedřich má po srandě. Možná kdyby držel jazyk za zuby, nemusela by se nyní řešit tahle prekérní situace, která ho s největší pravděpodobností bude stát manželství. Vše mohlo probíhat v klidu.

Jindře by se narodilo mimino, Bedřich by posílal alimenty, Anička by byla v klidu a všichni by se usmívali. Jenomže Bedřich si musel zase jednou hrát na velkého hrdinu a vše na sebe prásknout. Anička je tak rozzlobená, že nechce slyšet žádné vysvětlování svého manžela sukničkáře.

Raději sebere všechnu sílu a jde si popovídat s budoucí maminkou Jindrou. Ta je zpočátku v šoku, že se před jejími dveřmi zjeví Anička, a chvíli hraje hloupou, že jako neví, o čem zhrzená kdysi kamarádka mluví.

Ale Anička jí jasně naznačí, že ví, čí nosí Jindra dítě. Také jí do očí vpálí, zda je konečně šťastná. Moc dobře totiž věděla, že Jindra byla do Bedřicha zamilovaná a dělala si na něj nároky. Nastávající mamina se snaží své sokyni vše vysvětlit, ale Anička je rozjetá jako tank.

Jak tohle setkání dopadne? Dojde na souboj? Bude Jindra tak v šoku, že potratí?

Související články

Další články