Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Podvádí vás? Prozradí to nejen mobil! 5 signálů, že má bokovku a tahá vás za nos

Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Vztah je velmi těžké budovat, ale pokud jeden v partnerství podvádí, nedá se prakticky skoro nic dělat.. Jak však poznat, že vás tahá za nos? Není to tak složité, jak to na první pohled vypadá!

Pokud máte pocit, že ve vašem vztahu něco není v pořádku a váš partner vám lže, je potřeba si ho trochu proklepnout. Pokud se vám potvrdí následující body, zabalte mu fusekle a kartáček a tradá s ním pryč! Nechcete přeci, aby z vás někdo dělal debila!

1. Mobil a různé vymoženosti Znáte to, zrovna když to nejvíce potřebujete, máte vybitý mobil a nebo se vám aktualizuje počítač. Nevinně si tedy půjčíte zařízení vašeho partnera a co tam nenajdete? Změněné heslo? Je to divné, že?

2. Kámoška potkala vašeho přítele A ne, nepotkala ho na ulici… Potkala ho v seznamovací aplikaci Tinder. Asi vám bude muset vysvětlit, co tam dělá.

3. Hledáte svou podzimní šálu Znáte to určitě každá, přes léto jste někam zašantročila zimní věci a teď, když je venku zima, by se vám něco teplého na krk hodilo. Otevřete skříň a jdete hledat. Na hlavu se vám však sesype balíček kondomů z jeho přihrádky.

4. Práce Má dobrého zaměstnavatele, tento měsíc byl již na dvou školeních a jednom teambuildingu v Tatrách.

5. Nové trenýrky Pokud vám paměť slouží, vždy nosil vytahané trenky, občas i s dírou na zadku. Jednou jste mu je chtěla vyhodit a bránil je vlastním tělem, protože jsou pohodlné. Jak to, že má najednou nové a ještě značkové?

Mohlo by vás zajímat

Další články