Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Podváděná Veronika stojí před životním rozhodnutím: Nový život, chlap a nespoutané hrátky

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 34 fotografií
ULICE
Veronika Maléřová chytla nový vítr a konečně se jí daří. Po nevydařeném manželství s Martinem Maléřem se konečně začíná blýskat na lepší časy. Veronika odjela se svým novým nápadníkem Patrikem do Loučky a vypadalo to, že spolu strávili vášnivou noc. Jenomže až na pár polibků a něžných doteků se nic nekonalo. Jak to spolu mají po noci v Loučce Patrik a Veronika? K čemu se Veronika odhodlá? Co Filip prozradí Marcele? A jak doopravdy bere vztah mámy a Patrika?

Jen co se Veronika vrátí z Loučky, zajde za ní Blanka, aby zjistila, co všechno se v Loučce odehrálo, když za Patrika musela tak narychlo vzít jeho pacienty. Veronika ji ale zklame. K tomu, co Blanka bere už pomalu jako samozřejmost, nedošlo. Přesto se jejich vztah posunul o výrazný krok dál, což Veroniku přiměje k jednomu zásadnímu rozhodnutí.

Mezi Patrikem a Veronikou ale došlo k obrovskému zvratu. Veronika skončila s Patrikem v posteli, dokonce u ní doma, v Loučce. Patrik je tak druhý muž ve Veroničině životě, se kterým se takhle sblížila, jenž se jí líbí a jenž by mohl po jejím boku nahradit Martina.

Včera večer se Veronika a Patrik docela odvázali i díky slivovici, kterou si dali na zahřátí. Přestože to vypadalo na jejich první sex, Veronika si to nakonec rozmyslela. Veronika ale moc dobře ví, jak na Patrika zapůsobit.

Ráno mu donesla snídani až do postele, což ho dostalo do kolen, a dokonce mu přišlo trapné, že ho Veronika takhle obsluhuje. Patrikovi vadí ale ještě jedna věc. Nelíbí se mu, že Veronika je duchem stále nepřítomná a v jejich vztahu pořád figuruje Martin. Jak tohle dopadne?

Mohlo by vás zajímat

Další články