Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Podváděná Veronika se TOTÁLNĚ urve ze řetězu: Litry Alkoholu, divoký tanec a policie

+ Dalších 57 fotografií
Veronika Maléřová na tom není po rozchodu s Martinem vůbec dobře. Utápí se v depresích a vůbec nemá představu o tom, co bude následovat. Do poslední chvíle byla přesvědčena o tom, že je dobrou manželkou a matkou. Ani v nejhorším snu si nepředstavovala, že nastane den, kdy jí její životní láska oznámí, že už ji nemiluje a odchází za mladší roštěnkou. Proto není divu, že nešťastná Veronika pořádně upustí páru. Jenomže to nedopadne dobře. Co se stane?

Veronika Maléřová prožívá nejhorší chvíle svého života. I přesto se snaží stát nohama na zemi a zůstat silná hlavně kvůli dětem. Každý si ale potřebuje i v těch nejtěžších chvílích odpočinou a trochu upustit páru.

Proto se Veronika rozhodne, že si užije večer s partou mladých lidí. Všichni ale víme, že kombinace nešťastného člověka a alkoholu nebývá zrovna nejlepší. A tady se to opět potvrdí. Veronika šetřit alkoholem rozhodně nebude a roztočí to s Rozinou, Janou, Otou, Brunem a Tobiášem.

V takovém stavu ale nikdo z nich Veroniku ještě neviděl. Řádila jako utržená ze řetězu a spolehlivá, tichá a střídmá matka zmizela někde v dáli. Musíme uznat, že tahle tvář Veroniky se nám líbí, ale to by nebyla Ulice, aby se něco nestalo.

Podváděná Veronika do sebe bude klopit jednu láhev vína za druhou a nebude chybět ani zpěv a tanec. Pro bujarý večírek bohužel nebudou mít pochopení lidé, kteří v Ulici bydlí a začnou to řešit po svém. Jak tohle dopadne?

Související články

Další články