Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Podváděná Veronika bojuje o HOLÝ život: Tohle jsou 3 scénáře jejího OSUDU, pokud zvládne PŘEŽÍT

+ Dalších 50 fotografií
GLOSA: Veronika Maléřová je v ohrožení života. Neunesla zprávu o tom, že její manžel Martin Maléř má oči už pro jinou a Veroniku s dětmi definitivně opouští. Před spaním spolykala třicet prášků a ráno Rozina s Filipem našli v posteli už jen bezvládné tělo matky. Přečtěte si tři možné scénáře, které se možná odehrají, pokud nešťastná Veronika vůbec přežije.

1. Veronika sice přežije, ale…

Sníst takovou spoustu léků je vždycky zrádné. Nikdy nevíte, jak to s vámi nakonec dopadne. Na jednu stranu se z toho můžete poměrně rychle otřepat, ale na stranu druhou to může dopadnout hodně zle.

Je klidně možné, že Veronika se nechtěla zabít, ale byla natolik nešťastná, že potřebovala na sebe pouze upozornit a zvolila dost nešťastnou volbu prosby o pomoc. Jenomže i když přežije, nemusí mít vyhráno.

Veronika se ze svého stavu může vzpamatovat, ale zároveň být doživotním ležákem, což by samozřejmě znamenalo, že Martin Maléř by s ní ze soucitu zůstal, ale celý nešťastný by toužil po klínu číšnice Šárky, která by svůj žal začala utápět v hospodě s láhví borovičky.

Děti by svého otce samozřejmě nenáviděly a stav matky mu dávaly za vinu. Po nějaké době by to Maléř stejně nevydržel a tajně chodil obcovat do kamrlíku za číšnicí Šárkou a pokaždé, když by se vracel domů za svou nemohoucí manželkou, tak by se velmi zasmušile a dramaticky tvářil. Tak jak to umí nejlépe.

2. Veronika nezvládne rozchod a uchýlí se do náruče Boha

Podváděná Veronika se z předávkování tabletami oklepe raz dva, ale po psychické stránce to nebude zvládat. Uvědomí si, že svého manžela navždy ztratila, děti jsou téměř dospělé a ona zůstala na všechno úplně sama.

Nechce Martinovi stát ve štěstí a dětem zůstat na obtíž, tak se rozhodne, že se uchýlí ke svému milovanému Bohu. V kostele však potká svoji dávnou tajnou lásku faráře, se kterým měla v minulosti menší techtle mechtle.

Oba dva znova k sobě zahoří láskou a rozhodnou se, že se společně oddají víře a Veronika bude znovu šťastná. Veškerá jiskřička rajdy v jejím těle ale bohužel zhasne.

3. Veronika se pomstí a doplatí na to

Všichni víme, že Veronika budí dojem, že je typ ženy, která se ze všeho nejraději stará o rodinu, manžela a nemá žádné velké ambice. Už ale mnohokrát jsme si mohli všimnout, že ve Veronice je jistá jiskra, která z ní dělá atraktivní objekt zájmu.

Veronika umí být vzdorovitá, a navíc je u toho jako bonus zatraceně sexy. Čehož si mimo jiné nedokázal nevšimnout ani milionář Binar. Pokud v sobě Veronika tuto stránku svého já nepotlačí, tak se klidně může stát, že Bůh a všechny zásady půjdou stranou a ona se pomstí.

A jak už to bývá, pomsty nebývají zrovna šťastné. Veronika potká číšnici Šárku a rozhodne se, že jí to pořádně vytmaví. Protože na chodníku, kde stojí vyděšená Šárka, se zrovna zalívá obrovská díra betonem a všude je kravál, tak se naštvaná Veronika rozhodne jednat a říct Šárce, co si o ní myslí, pěkně z očí do očí.

Když bude mít ale Šárku na dosah ruky, tak se neudrží a do Šárky strčí. Ta spadne do vykopané jámy, kterou právě v tu chvíli zalijí betonem a Šárka zemře. Maléř se s takovou ztrátou nikdy nevyrovná a Veronika se nezbaví pocitu viny. Celá rodina se rozkmotří a až Filip vyroste, bude řezat hlavy králíčkům.

Související články

Další články