Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Podváděná partnerka Gábora Borárose se ukázala v plné parádě! O tohle tělíčko přišel kvůli nevěře

Postava jak lusk.
Zdroj: Se souhlasem Moniky Jákliové
+ Dalších 5 fotografií
postava

Monika Jákliová, bývalá snoubenka účastníka reality show Survivor Gábora Borárose (30), dala najevo, o co zápasník MMA přišel, když jí dal kopačky. Na svém Instagramu ukázala své tělo v odvážné póze, která odhalila její vypracované hýždě a celkově super postavu.

Je to už téměř měsíc, co MMA zápasník a účastník Survivoru Gábor Boráros odkopl svoji snoubenku a čerstvou matku jeho dcery. Následně vyšlo najevo, že Gábor Moniku Jákliovou dlouhodobě podváděl, jak nedávno informoval eXtra.cz.

"Drazí moji přátelé. Ano, stalo se to, co jsem si nepřála ani v nejhorším snu. Opravdu si myslím, že každá žena si zaslouží být milovaná zejména v období, kdy dá život dítěti. Gábor hledal svoje štěstí někde jinde. Už ho nedokážu vidět jako svého partnera, ale ani jako zodpovědného otce malé dcerky," líčíla tehdy zraněná Monika.

Postavu jí může každá žena závidět

Nyní se však Gáborova exsnoubenka už viditelně oklepala z nejhoršího. Na svém Instagramu se pochlubila vyzývavou fotkou, která odhaluje její hýždě a krásnou postavu. "Every body is a perfect body (každé tělo je perfektní, pozn. red.)," napsala k fotce a lajky se jen hrnuly. Přitom nedávno se stala maminkou, když přivedla na svět dceru Zoru.

Gábor nyní může jen zpytovat svědomí a dívat se na to, o co svou neuvážeností přišel.


Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy