Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

„Podváděná“ Finková se pěkně vybarvila: Kolegyně z rádia na ni práskla nechutnou pravdu o jejím milenci!

Pět let stará fotografie Finkové a Genzera, tady někde začala krize, která
skončila rozpadem rodiny! První ale měla milence ona!
Zdroj: Herminapress.cz/Facebook/Motoscoot.cz/koláž Eva Daňková, eXtra.cz

Linda Finková (44), vzorná matka raubířů baviče Richarda Genzera (46) Viktorky (14) a Matyáše (4), nebude zřejmě tak svatá, jak vypadá, ale tuhle story každá přehlížená manželka určitě pochopí.

Zpěvačka, která byla loni šťastná, že ji po letech nesexování a povalování se na gauči konečně opustil nevěrník Richard Genzer, má totiž zřejmě jedno velké tajemství, týkající se jejího ženatého milence Milana Večese (49).

Jedna z jejích nejbližších kolegyň, která s ní strávila nějaký čas ve společném vysílání na Frekvenci 1, si totiž velmi dobře vzpomíná na dobu, kdy před dvěma lety Finková Večese potkala. Pod podmínkou, že neprozradíme její jméno, nám řekla, jak že to tenkrát doopravdy bylo.

„To Linda první podvedla Richarda, respektive byla to ona, kdo si jako první někoho našel. S Ríšou nic nebylo, nebyl doma, věčně utrácel, a když už přišel, tak ležel na gauči. Posledních pět let doslova protrpěla jen kvůli dětem, s ním nebylo nic. No a najednou byla s Mílou. Nám to bylo jasné hned, že je to vážné, začala chodit do rádia nalíčená a hrozně rozvrkočená, byla zamilovaná, chtěla se líbit, všechny jsme věděly, že tohle není Richardem,“ říká kamarádka a dodává zajímavý postřeh: „Víte, to je také důvod, proč nesla Geňův odchod tak lehce.“

Sama Finková se rozhovorům o Večesovi nebránila, telefon eXtra.cz ale nezvedla. Ani nemusela, o tom, co nám řekla její kolegyně, jsme stoprocentně přesvědčeni, máme totiž v rukách další zajímavou zpověď týkající se Večese. Jen co se nám ji podaří ověřit, přineseme vám ji, protože se zdá, že se s Finkovou seznámil skutečně velmi netradičně!

Související články

Další články