Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Podváděla Jágra s Dubovickým? Veronika Kopřivová vysvětlila, jak to bylo s rozchodem

+ Dalších 15 fotografií
VZTAHY
Vztah Veroniky Kopřivové (28) a Jaromíra Jágra (46) je dávno minulosti. Vnadná blondýnka má několik měsíců nového partnera Miroslava Dubovického (28), ale ke své minulosti se opět vyjádřila... Mluví se totiž o tom, že s hokejovou legendou se rozešla právě kvůli svalnatému mladíkovi.

Letos v červnu Kopřivová potvrdila redakci extra.cz rozchod. „Jak už jsem uvedla na svém Instagramu, s Jaromírem spolu už nějakou dobu nežijeme. Vztah jsem ukončila z důvodů, které jsou pouze mezi námi. Dříve jsme to nezveřejňovali také z našich soukromých důvodů. Jsme v kontaktu a vycházíme spolu dobře i přesto, že už si každý žije to svoje,“ prozradila.

„Jenže se následně objevily spekulace, že kopačky dostal Jágr kvůli tomu, že se Kopřivová zamilovala do Miroslava Dubovického, se kterým aktuálně tvoří pár“:https://www.extra.cz/…-ukoncila-ja. Veronika to ale teď popřela.

"Nemyslím si, že je dobré chodit ze vztahu do vztahu. Udělala jsem to v životě jen jednou a už bych to neopakovala. S Jaromírem jsme spolu už nějakou dobu nebyli. Rozchod neprobíhá ze dne na den, ale je to většinou proces, který trvá. Tím pádem jsem měla dost prostoru na to, abych se rozmyslela, co chci a co ne,” uvedla Kopřivová pro Super.cz na finálovém večeru 3. ročníku modelingové soutěže My Model Contest 2019.

S Dubovickým začala prý randit až poté, co si ho najala si ho na propagaci pánské kolekce své značky. Je prý zamilovaná a našla vytoužené štěstí.

Mohlo by vás zajímat

Další články